Zobacz fotki

Mamy zdjęcia z ósmego ślubu Michała Wiśniewskiego! Na ich widok padniecie!

2022-09-22 13:24

Nasz narodowy ślubny weteran ostatnio już po raz ósmy wypowiedział słowa małżeńskiej przysięgi. Michał Wiśniewski (50 l.) i jego piąta żona Pola (37l.) pobrali się po raz drugi. Za pierwszym razem w związku z pandemią i obostrzeniami nie mogli wyprawić hucznego wesela. Teraz zorganizowali przyjęcie z prawdziwą i godną Wiśniewskiego pompą, na którym pojawili się rodzina i przyjaciele. Zobaczcie zdjęcia.

Michał Wiśniewski od wielu lat regularnie wspiera branżę ślubną. We wrześniu tego roku po raz ósmy przyrzekł piątej kobiecie, że nie opuści jej aż do śmierci. Przypomnijmy, że już wcześniej złożył taką przysięgę: Magdzie Famme, Mandarynie, Annie Świątczak i Dominice Tajner. 

Wszystkim ślubom Wiśniewskiego towarzyszyła wielka pompa i medialny szum. Lider "Ich Troje" żenił się już w lodowej kaplicy na biegunie północnym, a potem także i w Las Vegas. Dlatego tym bardziej dziwi fakt, że tym razem wiadomość o uroczystości utrzymano w tajemnicy. 

Para pobrała się 6 września 2022 roku, a media dowiedziały się o tym już po fakcie. 

Najpierw było odnowienie przysięgi, a potem świętowanie urodzin Michała. To była piękna uroczystość, wszystko poszło świetnie. Michałowi i Poli zależało na tym, żeby utrzymać wszystko w tajemnicy przed mediami, dlatego goście nie mogli publikować żadnych zdjęć - zdradził znajomy pary w rozmowie z "Party"

Teraz, po kilku tygodniach od ślubu Pola Wiśniewska podzieliła się w sieci zdjęciami z tego wzniosłego wydarzenia i podziękowała wszystkim jego uczestnikom.

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love - pisze żona numer 5.

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak wyglądał ósmy ślub Michała Wiśniewskiego. Zacna impreza? Piszcie w komentarzach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE