Manowska i Bodzianny podjęli poważną decyzję! Są tego całkowicie pewni

2022-01-21 10:02
Manowska i Bodzianny podjęli poważną decyzję
Autor: Instagram/@jaba0909 @Marta Manowska Manowska i Bodzianny podjęli poważną decyzję

Marta Manowska (38 l.) od kilku tygodni podróżuje po świecie w towarzystwie Roberta Bodziannego (37 l.). Wspólna wyprawa zbliżyła ich do siebie. Okazuje się, czas spędzony we dwoje zaowocował podjęciem ważnej, życiowej decyzji. To będzie bardzo poważny krok!

Marta Manowska pod koniec 2021 roku wyruszyła z ukochanym w podróż. Początkowo piękna gospodyni "Rolnik szuka żony" spędzała czas w Meksyku. Z czasem wraz ze swoim przyjacielem, postanowiła zmienić lokalizację. W towarzystwie Roberta Bodziannego Manowska wyruszyła na wyprawę po Panamie. Gwiazda telewizji regularnie zamieszcza zdjęcia z wyjazdu na swoich mediach społecznościowych. Co ciekawe, podobne kadry można znaleźć także u jej partnera. 

Przeczytaj także: Wyciekły szczegóły związku Marty Manowskiej. Długo trzymali to w tajemnicy

Związek Marty Manowskiej i Roberta Bodziannego pięknie się rozwija. Jak twierdzi tygodnik "Na Żywo", po powrocie do kraju partner prowadzącej "Rolnik szuka żony" ma zamieszkać z nią w Warszawie. Z takiego obrotu spraw podobno wyjątkowo zadowolony jest ojciec mężczyzny. Pierwszy raz spotkał on Martę Manowską, kiedy ta przyjechała do ich domu, kręcić program "Rolnik szuka żony". Po jakimś czasie ponownie odwiedziła posiadłość Badziannych i zatrzymała się w ich rodzinnym pensjonacie.

Marta Manowska i Robert Bodzianny - pierwsze spotkanie w "Rolnik szuka żony"

Zobacz w naszej galerii wspólne zdjęcia Marty Manowskiej i Roberta Bodziannego.

Sonda
Czy Marta Manowska i Robert Bodzianny pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE