Tylko u nas!

Marcin Hakiel i jego ukochana przyłapani w Sopocie. Nie uwierzycie, co zrobili swoim córkom! [ZDJĘCIA]

2023-03-01 4:30

Miłość Marcina Hakiela (40 l.) kwitnie, a miłością do siebie zapałały także córki tancerza i jego nowej partnerki. Helenka i Natalka zaczęły się nawet do siebie upodabniać. Podczas wycieczki nad morze, w rodzinne strony Hakiela, wyglądały jak bliźniaczki.

Marcin Hakiel kilka miesięcy po rozstaniu z Katarzyną Cichopek (40 l.) związał się z tajemniczą blondynką o imieniu Dominika. Kobieta, która na co dzień mieszka we Wrocławiu, coraz częściej zaczęła bywać w stolicy, a dziś zakochani są już prawie nierozłączni. Marcin bardzo szybko przedstawił nowa ukochaną swoim dzieciom – Adamowi i Helence. Córka tancerza od razu zaprzyjaźniła się z córką Dominiki – Natalką.

- Dziewczynki mają świetny kontakt i już po kilku tygodniach chciały nocować u siebie nawzajem – mówi nam znajoma rodziny Hakiela.

A że Marcin Hakiel lubi zapewniać dzieciom atrakcje, ostatnio zabrał nowa ukochaną i wszystkie pociechy na weekend do Sopotu, w swoje rodzinne strony. Nie mogło się obyć bez spaceru po molo, trzymania za rękę i spontanicznych czułości. I oczywiście bez rozpieszczania dzieci. Dominika zabrała obie dziewczynki do sklepu z cukierkami, w którym ich oczy aż rozbłysły. Sama zaś sprawiła sobie lizaka. Hakiel po raz kolejny pokazał swoje romantyczne oblicze – kupił ukochanej różowy balonik z napisem „LOVE”. Na dowód miłości.

Helenka i Natalka tak się polubiły, że nawet ubierają się identycznie. Zupełnie jak bliźniaczki.

Zobaczcie zdjęcie z romantycznego wypadu w naszej galerii:

Jak rozpoznawać TOKSYCZNYCH ludzi i relacje? Dlaczego komunikacja w związkach z długim stażem KULEJE?

Gabrysia Gargaś i Patryk Janas rozmawiają o związkach i ZŁAMANYCH SERCACH. Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany