Marcin Hakiel pokazał romantyczne zdjęcie z ukochaną

i

Autor: Instagram/@marcinhakiel

Dobrana z nich para?

Marcin Hakiel pokazał romantyczne zdjęcie z ukochaną. Fani są zachwyceni Dominiką!

2022-12-16 10:51

Marcin Hakiel (39 l.) od miesięcy układa sobie życie z nową partnerką. Tancerz chętnie publikuje z nią zdjęcia w mediach społecznościowych, ale do tej pory nie pokazał jej twarzy. Ostatnio zamieścił zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności. Nie szczędzili zakochanym komplementów!

Marcin Hakiel pozbierał się już po rozwodzie z Kasią Cichopek. Para ogłosiła rozstanie w marcu 2022 roku, a w sierpniu doszło do procesu. Każde z nich szybko ułożyło sobie życie z innymi partnerami. Cichopek jest w związku ze swoim kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim, a Hakiel związał się z tajemniczą Dominiką, którą poznał  przez Internet. Kobieta pojawia się na zdjęciach, które tancerz publikuje w mediach społecznościowych, ale internauci ani razu nie mieli okazji zobaczyć jej twarzy. Marcin Hakiel bardzo chroni prywatności nowej ukochanej. Najwyraźniej nie chce już medialnego związku, jak miało to miejsce poprzednio z Kasią Cichopek.

Marcin Hakiel pokazał romantyczne zdjęcie z ukochaną. Fani są zachwyceni

Ostatnia fotografia z Dominiką, którą Marcin Hakiel opublikował na swoim profilu na Instagramie, wprawiła internautów w zachwyt. Widzimy na nim uśmiechniętego tancerza, który stoi nad swoją klęczącą partnerką i trzyma ją za podbródek. Zdjęcie zostało wykonane z profilu, a włosy Dominiki okrywają całą jej twarz. W komentarzach posypały się komplementy. Nie obyło się również bez niedosłownych przytyków w stronę Kasi Cichopek.

- Piękna para,

- Czasami trzeba coś stracić, żeby zyskać jeszcze więcej,

- Marcin, to się nazywa dobra z(a)miana. Twoja obecna partnerka to klasa sama w sobie,

- Piękna kobieta! Zmiana jak najbardziej na plus. Teraz obok jest kobieta z ogromną klasą,

- I tutaj widać miłość i prawdziwe uczucie - pisali internauci.

Zgadzacie się?

Sonda
Czy uważasz, że Marcin Hakiel postępuje słusznie, ukrywając twarz nowej partnerki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany