Marcin Hakiel pokazał się tylko w dwóch cienkich paskach. Nic więcej na sobie nie ma! "O matko"

2023-11-29 19:52

Marcin Hakiel po wielu miłosnych perturbacjach wydaje się, że odnalazł w końcu spokój. Wszytko za sprawą nowej ukochanej, Dominiki. Para coraz śmielej pokazuje się na eventach, a także coraz częściej wrzuca wspólne zdjęcia na swoje media społecznościowe. Ostatnie zdjęcie rozgrzało Internet do czerwoności. Tancerz ma na sobie cienkie dwa paski.

Marcin Hakiel

i

Autor: AKPA, instagram

Marcin Hakiel po głośnym rozwodzie z Katarzyną Cichopek, spotykał się z tajemniczą blond Dominiką. Ten związek jednak nie przetrwał próby czasu i para jakiś czas temu ogłosiła rozstanie. Nie trzeba było długo czekać, by tancerz znów znalazł szczęście u boku innej kobiety. Tym razem jego wybranką okazała się ciemnowłosa piękność, również o imieniu Dominika. Zakochani chętnie relacjonują swój nowy związek w mediach społecznościowych. Ostatnio wrzucili bardzo pikantne zdjęcie z sypialni! Marcin Hakiel ma na ni tylko dwa cienkie paski! Zobaczcie sami!

Półnagi Marcin Hakiel pozuje do zdjęcia w sypialni. "Mój prywatny Borat"

Niedawno Dominika postanowiła wrzucić na Instagram odważne zdjęcie swojego ukochanego. Na fotografii możemy zobaczyć Marcina Hakiela odzianego w obcisły zielony strój, który ledwo zakrywa jego ciało. Ostrożna ukochana zakryła intymne miejsce naklejką samochodu! Wszystko wskazuje na to, że tancerz wcielał się w kultowego Borata. O tym świadczyć może również hasztag dodany przez Dominikę.

- Mój prywatny Borat - podpisała Dominika.

Nasi Partnerzy polecają