Marek Kondrat dopiero teraz czuje się ojcem? Zaskakujące słowa aktora

2020-07-13 5:07

Marek Kondrat (70 l.) potrzebował wielu lat, aby docenić, jak piękne może być ojcostwo. Od dwóch lat jest ojcem małej Helenki. Wcześniej, jako ojciec dwóch dorosłych już synów, nie do końca sprawdzał się w tej roli.

Popularny aktor przeżywa drugą młodość. Od pięciu lat jest mężem Antoniny Turnau (32 l.). W 2018 r. doczekali się córeczki. Dużo wcześniej został ojcem synów: Mikołaja (46 l.) i Wojciecha (40 l.). – Mała dziewczynka jest zjawiskiem bardzo dziwnym w moim życiu. Mam dla niej czas, więc to wzajemna uczuciowość. Ona korzysta ze mnie, a ja obserwuję, jak rośnie, czego nie mogłem docenić, kiedy byłem młody i miałem dwóch synów, ale pracowałem, a dzisiaj oni są już bardzo dorośli. Przy czym od tej strony nie odczuwam upływu czasu. Przeżywam to, co jest mi dane z racji własnej otwartości na życie. Bo i pojąłem młodą kobietę za żonę z czystej miłości, i urodziliśmy, że tak powiem, Helenkę – wyznał w wywiadzie dla Wyborcza.pl.
– Lubi dotykać cytrynek, wąchać lawendę, rozcierając ją w łapkach... Jest wrażliwa na przyrodę, tego jej nie zabraknie. I rośnie w różnorodności kulturowej. Będziemy zabiegać, żeby była człowiekiem otwartym, a co ze swoim życiem zrobi, to jej, Heleny, sprawa – ekscytuje się, opowiadając o córce.

Córeczka odmłodziła Marka Kondrata [ZDJĘCIA]

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

#HOT 09.07 (Bończyk, Niedźwiedź)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany