Marina Łuczenko aż się popłakała! Łamiącym się głosem wyjawiła, co dzieje się z jej synem!

2021-09-06 14:42
Marina Łuczenko płacze przez syna
Autor: Instagram Marina Łuczenko płacze przez syna

W poniedziałkowy poranek Marina Łuczenko opublikowała na swoim profilu na Instagramie poruszającą relację. Piosenkarka jest mamą 3-letniego Liama, którego ojcem jest piłkarz, Wojciech Szczęsny. Zalana łzami celebrytka łamiącym się głosem wyjawiła, co teraz dzieje się z jej synem.

Marina Łuczenko jest dumną mamą 3-letniego Liama i choć nie pokazuje jego twarzy w sieci, to chłopiec jest bardzo częstym gościem w jej mediach społecznościowych. Piosenkarka często chwali się jego talentami sportowymi i muzycznymi. Liam ma też wysublimowany gust muzyczny i prosi mamę, by włączała mu przed snem Mozarta. 

Podchodząca z Ukrainy celebrytka jest także dumna z tego, że jej syn świetnie włada językiem rosyjskim. Już kiedy miał zaledwie 2 lata wdawał się w długie dyskusje z mamą, co Marina Łuczenko relacjonowała w sieci i nazywała swojego syna "geniuszem".

Marina Łuczenko płacze na Instagramie. Łamiącym się głosem opowiedziała o synu

W poniedziałkowy poranek Marina Łuczenko poinformowała, że w życiu jej syna zaszła ogromna zmiana. Dziś po raz pierwszy odprowadziła go do przedszkola. Celebrytka opublikowała na swoim profilu relacje, a jej oczy były przepełnione łzami. 

- Właśnie oddałam Liama do przedszkola pierwszy dzień. Czekam tu na niego - powiedziała łamiącym się głosem stojąc na korytarzu w placówce. Piosenkarka rozglądała się nerwowo patrząc, czy nadchodzi jej syn.

Marina Łuczenko zwróciła się też do swoich fanek i zapytała: "Mamuśki też płakałyście?".

A czy wy oddalibyście dziecko do przedszkola, gdybyście byli w jej sytuacji życiowej i materialnej? Oddajcie swój głos w ankiecie niżej!

NIE PRZEGAP: Małgorzata Rozenek ma KRZYWE nogi?! Na widok tych zdjęć padniecie!

Sonda
Czy oddałbyś/oddałabyś dziecko do przedszkola, gdybyś nie musiał/a?

NIE PRZEGAP: Wiemy, czemu nie zawieźli Kozidrak na izbę wytrzeźwień! Jest oświadczenie policji!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE