Aktorka oczekuje dziecka

Marta Chyczewska w ciąży! Gwiazda "Leśniczówki" pokazała brzuch i piersi na zdjęciach

2023-03-10 12:50

Marta Chyczewska (34 l.) to polska aktorka telewizyjna, znana między innymi z serialu TVP "Leśniczówka". Gwiazda właśnie pochwaliła się, że jest w ciąży! Oczekując dziecka zdecydowała się na publikację zdjęć z niemal nagiej sesji. Odsłoniła piersi, pokazała brzuch. Fani są zachwyceni. "Piękna", "promieniejesz", piszą w komentarzach.

Marta Chyczewska to polska aktorka telewizyjna, która swego czasu wzbudzała dużą sympatię widzów. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2009 roku, wcielając się w rolę Gosi w serialu TVP1 pt. "Przystań". Później sukcesywnie udawało jej się zdobywać kolejne role kobiece. Pojawiła się na przykład w serialu TVP2 "Barwy szczęścia", mogliśmy też podziwiać jej epizodyczną rolę w serialu Polsatu - "Synowie". Najbardziej fani kojarzą ją jednak z roli w serialu TVP1 "Leśniczówka", gdzie grała rolę Beaty Jedynak. Ten angaż otrzymała w 2018 roku. Ostatnio o Chyczewskiej było cicho, a teraz aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych, czym jej brak w telewizji mógł być spowodowany. Okazuje się, że gwiazda "Leśniczówki" jest w ciąży!

Marta Chyczewska w ciąży! Gwiazda "Leśniczówki" pokazała brzuch i piersi na zdjęciach

Swoim błogosławionym stanem Marta Chyczewska pochwaliła się w mediach społecznościowych, a konkretnie na Instagramie. Wrzuciła tam zdjęcia z niemal nagiej sesji - odsłoniła piersi i brzuch, występując właściwie jedynie w bieliźnie. Zamieściła wpis w języku angielskim, ale specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy go.

- Wszystko jest nowe. Dziękuję Marcie za te niesamowite zdjęcia! Będę nimi spamować na Instagramie przez kilka następnych miesięcy", napisała Marta Chyczewska, oznaczając na zdjęciu autorkę fotografii.

Trzeba przyznać, że aktorka promienieje w ciąży! Wygląda fenomenalnie, co nie umknęło uwadze fanów. "Piękna", "gratulacje", "cudownie pani wygląda", czytamy w licznych komentarzach pod postem Chyczewskiej.

Zobaczcie galerię zdjęć: Marta Chyczewska w ciąży! Gwiazda "Leśniczówki" pokazała brzuch i piersi na zdjęciach

Sonda
Lepiej mieć dzieci czy nie mieć?
Babcia Barona zamieszkała w Skolimowie: Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie
Nasi Partnerzy polecają