Ujawniamy tajne plany TVN

Martyna Wojciechowska nową prowadzącą "Dzień dobry TVN"?! Wiemy, kto jeszcze! Nazwiska szokują

2023-07-06 4:40

Stacja TVN gorączkowo poszukuje nowych prowadzących, którzy zastąpią zwolnionych w czerwcu dotychczasowych gospodarzy „Dzień dobry TVN”. Na pierwszy ogień poszły nazwiska związane już ze stacją. Jak ustalił „Super Express”, szansę na prowadzenie śniadaniówki ma m.in. Martyna Wojciechowska (49 l.). Wiemy, jakie jeszcze gwiazdy są brane pod uwagę. Nazwiska zaskakują!

Martyna Wojciechowska nową prowadzącą "Dzień dobry TVN"?! Wiemy, kto jeszcze! Nazwiska szokują

Wciąż trudno uwierzyć, że z programu „Dzień dobry TVN” nagle zwolniono tyle gwiazd. Z dnia na dzień pracę straciły: Agnieszka Woźniak-Starak (45 l.), Małgorzata Rozenek-Majdan (45 l.), Anna Kalczyńska (47 l.), Małgorzata Ohme (44 l.) oraz Andrzej Sołtysik (57 l.). Produkcja postanowiła wsłuchać się w głosy widzów i pożegnać się z krytykowanymi przez nich prowadzącymi. Mówi się, że „DDTVN” chce iść w ślady „Pytania na śniadanie” i zatrudnić bardziej przyjazne i przystępne twarze – osoby, z którymi widzowie będą mogli się utożsamić. Ruszyły więc poszukiwania nowych prowadzących.

Kto poprowadzi "Dzień dobry TVN"?

Jak dowiedział się „Super Express”, pierwszymi kandydatkami, które od września mogą zostać gospodyniami śniadaniówki TVN są Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska oraz Katarzyna Bosacka.

- Chcemy zatrudnić prowadzące, które cieszą się sympatią widzów i które są blisko ludzi – słyszymy od naszego informatora z TVN.

I rzeczywiście, Martyna Wojciechowska zjeździła świat i potrafi dogadać się niemal z każdym. A w dodatku mówi się, że po latach podróżowania z kamerami chciałaby osiąść i mieć stabilniejsze zajęcie. Dorota Szelągowska remontuje mieszkania Polakom z mniejszych i większych miejscowości i rozkochuje w sobie wszystkich, a Katarzyna Bosacka od lat dba o to, byśmy jedli zdrowo i nie wydawali niepotrzebnie pieniędzy.

Dobry pomysł na prowadzące?

Sonda
Która z pań najlepiej sprawdzi się jako prowadzaca "Dzień dobry TVN"?
Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje
Listen on Spreaker.