Martyna z Rolnik szuka żony jest w związku!

i

Autor: AKPA/Niemiec, FB/@rolnikszukazonytvp

Miłość kwitnie!

Martyna z "Rolnik szuka żony" jest zakochana! Zapomniała już o Mateuszu?

2022-11-29 9:33

Martyna to uczestniczka 9. edycji "Rolnik szuka żony" i kandydatka Mateusza. Dziewczynie nie udało się znaleźć miłości w programie. Wybranka swojego serca spotkała już poza planem programu. Jak napisała w mediach społecznościowych, ten mężczyzna zmienia jej życie na lepsze!

Martyna to uczestniczka 9. edycji "Rolnik szuka żony" oraz jedna z kandydatek Mateusza. Dziewczynie nie udało się znaleźć w programie miłości. Młody rolnik postanowił odesłać do domu wszystkie dziewczyny. Na tę decyzję miały wpływ doniesienia tajemniczego informatora, z których wynikało, że Zuzia i Karolina utrzymywały ze sobą kontakt. Kandydatki Mateusza miały wymieniać ze sobą wiadomości i podobno w niepochlebny sposób wyrażały się nie tylko o nim samym, ale również o jego rodzinie i gospodarstwie. W finale Zuzia zaprzeczała jednak, że taka sytuacja miała miejsce. W tym wszystkim została Martyna, która wydawała się bardzo zaskoczona takim biegiem wydarzeń. Jak wyznała, przez cały czas była szczera z Mateuszem. Nie kryła też łez przed kamerą.

Martyna z "Rolnik szuka żony 9" jest w związku? To on "zmienia jej życie na lepsze"!

Ostatnio Martyna opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym podsumowała swój udział w "Rolnik szuka żony". Jak napisała, program pozwolił jej zrozumieć "kilka ważnych rzeczy"

- Mam niesamowite grono ludzi wokół siebie, którzy zawsze będą mnie wspierać Właśnie wam chciałbym podziękować za otuchę i wiarę we mnie. [...] Nie zawsze to, czego pragniemy jest dla nas dobre i powinniśmy słuchać głosu serca, bo tylko wtedy będziemy naprawdę szczęśliwi. Cieszę się, że mogłam poznać wspaniałych ludzi, zarówno Mateusza jak i uczestniczki, nie zapominając jednak o całej ekipie nagraniowej, która opiekowała się nami i wspierała pod każdym względem. Całą przygodę będę wspominać z uśmiechem na twarzy i mam przeogromną nadzieję, że każdy z uczestników znajdzie swojego wymarzonego współmałżonka - czytamy.

Martyna ujawniła również, że jest w szczęśliwym związku! We wpisie oznaczyła swojego chłopaka, Kubę

- W moim życiu pojawił się ktoś, kto zmienia je na lepsze… - napisała.

Wygląda na to, że mimo kilku nieprzyjemnych sytuacji, Martyna ma wyłącznie dobre wspomnienia z udziału w programie i ciepło myśli o Mateuszu. Przypominamy, że nie tylko jej, ale również innej kandydatce młodego rolnika, Zuzi, udało się znaleźć miłość. Mateusz z kolei spotyka się z tajemniczą kobietą. Być może jest nią Agnieszka, czwarta kandydatka, która odwiedziła jego gospodarstwo pod koniec sezonu.

Trzymamy kciuki za wszystkie pary!

Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany