Piąta para z Rolnik szuka żony właśnie się ujawniła!

i

Autor: Rolnik szuka żony (vod.tvp.pl), Facebook/rolnikszukazony

Miłość kwitnie!

Piąta para z "Rolnik szuka żony" właśnie się ujawniła! Zuzia jest w związku z kandydatem Klaudii

2022-11-28 11:00

Finał "Rolnik szuka żony" już za nami! Dzięki programowi powstały cztery pary. Niespodziewanie ujawnił się jeszcze jeden związek. Miłość narodziła się między kandydatką Mateusza, Zuzią a jednym z kandydatów Klaudii. O kogo chodzi? Sprawdźcie w naszym artykule!

Finał 9. edycji "Rolnik szuka żony" już za nami. W ostatnim odcinku tego sezonu pięciu rolników spotkało się ze swoimi kandydatkami i kandydatami, aby powspominać minione chwile. Nie zabrakło również konfrontacji i trudnych tematów. Mateusz, który odesłał do domu wszystkie kandydatki, miał okazję porozmawiać z Zuzią na temat screenów wiadomości, jakie otrzymał od anonimowego informatora po jej wyjeździe. Jak ujawnił, Zuzia i Karolina, które ze sobą korespondowały, uderzały nie tylko w niego samego, ale również jego gospodarstwo i rodzinę. W finale Zuzia szła w zaparte, że nikogo nie obgadywała. Mateusz nie wydawał się przekonany… Postanowił jednak zakończyć ten temat i zostawić te nieprzyjemne wydarzenie za sobą. Chłopak ostatecznie nie znalazł miłości w programie. Szczęście uśmiechnęło się za to do Zuzi!

Zuzia z "Rolnik szuka żony" jest w związku z kandydatem Klaudii! 

Tuż po finale ujawniła się kolejna para tegorocznej edycji "Rolnik szuka żony". Konrad, 22-letni kandydat Klaudii, poinformował na pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest w związku z Zuzią! Chłopak pokazał ich wspólne zdjęcie w relacji na Instagramie.

- Halo, halo, jeszcze my. Pięć par, a nie cztery w tej edycji "Rolnika" - napisał.

Konrad opublikował również post, w którym napisał, że zaczyna nowy rozdział w swoim życiu.

- Przeżyć coś tak wspaniałego, nie da opisać się słowami. Dziękuję wszystkim za miłe słowa przez cały program. Wszystkim rolnikom z tej edycji życzę szczęścia i mnóstwa miłości. A teraz czas na nowy rozdział w moim życiu, za który dziękuję temu programowi - czytamy.

Gratulacje!

Zuzia i Konrad

i

Autor: Instagram/@krzywicki.konrad
Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają