MasterChef: Wizyta gwiazd Dzień Dobry TVN. Magda Gessler w pościeli

i

Autor: X-NEWS/TVN

Kulinarne show TVN

"MasterChef": Wizyta gwiazd "Dzień Dobry TVN". Magda Gessler w pościeli

2022-09-23 13:58

W "MasterChef" pora na konkurencję drużynową. Gośćmi 4. odcinka będą prowadzący "Dzień Dobry TVN". Czy uczestnikom uda się rozkochać gwiazdy telewizji w swoich daniach?

W 4. odcinku "MasterChefa" przed kucharzami pierwsza konkurencja drużynowa, która rozegra się na Placu Szczepańskim w Krakowie. To będzie duże wyzwanie, aby rozkochać w swoich daniach nie tylko Magdę Gessler, Anię Starmach i Michela Morana, ale również gwiazdy Dzień Dobry TVN.

Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" w "MasterChef"

Na planie "Masterchefa" pojawią się: Ewa Drzyzga, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska, Filip Chajzer, Andrzej Sołtysik i Bartek Jędrzejak. Zadaniem każdej z drużyn będzie zrobienie 4-daniowego menu: amous-bushe, przystawki, dania głównego i deseru. To będzie prawdziwa uczta!

Przeczytaj także: "MasterChef": Magda Gessler nie przebierała w słowach. Wydrwiła efekt pracy uczestnika

Gessler, Starmach i Moran w łóżku

W drugiej części odcinka uczestnicy zobaczą jurorów w pościeli i będą musieli przygotować im śniadanie - to w końcu najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Jakie są poranne marzenia jurorów i który z kucharzy je spełni? Stawką jest, jak zwykle, pozostanie w programie i dalsza walka o wygraną w wielkim finale.

Sonda
Lubisz Magdę Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE