MasterChef: Magda Gessler nie przebierała w słowach

i

Autor: AKPA/Podlewski, instagram/@magdagessler_official "MasterChef": Magda Gessler nie przebierała w słowach

Nie miała litości

"MasterChef": Magda Gessler nie przebierała w słowach. Wydrwiła efekt pracy uczestnika

2022-09-12 11:55

Magda Gessler (69 l.) słynie z ciętego języka. Dała temu popis w drugim odcinku 11. edycji "MasterChefa". Restauratorka bezlitośnie wydrwiła kulinarne starania jednego z uczestników, posługując się niecodziennym porównaniem...

W programie "MasterChef" emitowanym na antenie TVN Ania Starmach, Michel Moran i Magda Gessler oceniają umiejętności kulinarne uczestników. Show dostarcza widzom rozrywki, a także sporych zaskoczeń! W jego drugim odcinku jednym z zadań było przygotowanie naleśników na słodko oraz na słono. 

Paweł, jeden z uczestników "MasterChefa", postawił na naleśniki ze szpinakiem i szparagami. Jego wykonanie dania nie przypadło jednak do gustu Magdzie Gessler. Restauratorka bez skrupułów skrytykowała naleśniki, które zaprezentował Paweł. Chwyciła w dłoń przygotowany przez niego przysmak, mówiąc: 

Dlaczego on jest suchy? Nie ma pośpiechu w kuchni. To nie ma sensu, żebyśmy my jedli takie twarde naleśniki.

Magda Gessler nie poprzestała na tej uwadze. Zaczęła drwić z kulinarnych popisów uczestnika "MasterChefa", a nawet porównała jego naleśnik do... ucha Jerzego Urbana!

Zobacz także: Magda Gessler jest maltretowana na planie? Co tam się dzieje?! "Pomocy" [ZDJĘCIE]

To jest takie ucho, jakie ma Urban. Patrz, to jest ucho Urbana. Dlaczego takie duże uszy zrobiłeś temu naleśnikowi? Zobacz, jakie one są duże. Jeszcze zrobimy dziurkę w środku i będzie prawdziwe ucho. Paweł, jedzenie nie może być dyrdające - bezlitośnie krytykowała Gessler.

Choć naleśnik przygotowany przez Pawła nie przypadł jej do gustu, gdy spróbowała dania, orzekła, że smakuje całkiem dobrze. Mimo to uczestnikowi "MasterChefa" nieźle oberwało się od Gessler...

Sonda
Oglądasz "MasterChefa"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany