Magda Gessler jest maltretowana na planie? Co tam się dzieje?! "Pomocy" [ZDJĘCIE]

2022-05-18 18:30
Magda Gessler jest maltretowana na planie!
Autor: instagram/@magdagessler_official

Nowe zdjęcie Magdy Gessler (69 l.) może zaniepokoić jej fanów. Restauratorka z nietęgą miną spogląda w kierunku obiektywu, a jeden z członków ekipy "Kuchennych rewolucji"... zakłada jej stryczek na szyję! "Help me" - napisała Magda Gessler, dodając, że jest maltretowana!

Magda Gessler od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych polskich gwiazd, a jej program "Kuchenne rewolucje" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Restauratorka firmuje swoim nazwiskiem lokale gastronomiczne, do których - mimo wysokich cen - zjeżdżają się fani z całej Polski, którzy marzą o spróbowaniu dań przygotowywanych według przepisów Gessler. 

O jej popularności świadczy także liczba obserwujących instagramowy profil gwiazdy TVN - jest ich ponad 1,2 miliona. Magda Gessler dzieli się z fanami najważniejszymi chwilami w jej życiu prywatnym oraz zawodowym. Tym razem restauratorka pokazała zdjęcie z planu, które może niepokoić internautów. 

Magda Gessler pokazuje, co dzieje się na planie "Kuchennych rewolucji"

Na zdjęciu opublikowanym przez Magdę Gessler widzimy znajdującą się na pierwszym planie restauratorkę, która nie wygląda na zadowoloną. Obok niej stoi mężczyzna wkładający rękę za jej kołnierz. 

"Ratunku. Dźwiękowiec Pawcio zakłada mi stryczek na szyję. Help me. Ha ha. Tak to się dzieje u nas na planie. Maltretowanie, wać panie!" - podpisała fotografię.

Z hashtagów można wywnioskować, że zdjęcie Magdy Gessler i dźwiękowca wykonano na planie "Kuchennych rewolucji". I choć wzmianki o zakładaniu stryczka na szyję restauratorki oraz maltretowaniu na planie brzmią niepokojąco, raczej nie ma powodów do zmartwień. Dźwiękowiec wykonuje swoją pracę - być może przymocowuje port mikrofonu lub chowa okablowanie pod ubraniem Gessler. 

"Wygląda jakby dawał klapsa"

"Wyglądało jak masażyk"

"Dzióbek pokazuje, że to całkiem niebolesne" - piszą internauci.

Przeczytaj także: Ślub od pierwszego wejrzenia: Wiemy, które pary się rozstały. Czytasz na własną odpowiedzialność

"Śliczna pani Madzia"

"Kocham panią"

"Jak zawsze piękna" - zachwycają się fani.

Pączki u Gessler drogie jak kawior
Sonda
Obserwujesz Magdę Gessler?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE