Ślub od pierwszego wejrzenia: Wiemy, które pary się rozstały. Czytasz na własną odpowiedzialność

2022-05-18 16:09
Ślub od pierwszego wejrzenia: Wiemy, które pary się rozstały
Autor: Facebook/Ślub od pierwszego wejrzenia TVN Ślub od pierwszego wejrzenia: Wiemy, które pary się rozstały

Ostatni odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami. Użytkownicy platformy Player.pl mogli go już obejrzeć. Które pary przetrwały miłosny eksperyment, a kto zdecydował się na rozwód? Uwaga: tekst zawiera spojler i czytasz go na własną odpowiedzialność.

Na Player.pl dostępny jest już nowy, finałowy odcinek siódmego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Możliwość wcześniejszego śledzenia losów bohaterów telewizyjnego eksperymentu mają tylko użytkownicy, którzy wykupili pakiet na tej platformie. Jeżeli zastanawiasz się, które pary przetrwały, a które zdecydowały się na rozwód w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", koniecznie przeczytaj poniższy tekst. Co ważne, w odcinku nastąpił zaskakujący zwrot akcji, który potwierdził krążące w sieci plotki.

Początkowo wszystkie trzy pary postanowiły kontynuować udział w miłosnym eksperymencie. W rozmowie z psycholożkami uczestnicy powiedzieli sobie "tak", a później ich losy potoczyły się zupełnie inaczej...

Agnieszka i Kamil - dobrze dobrani, ale czy na pewno?

Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo wydawali się najbardziej dobraną parą tej edycji. Dużo czasu spędzali na spotkaniach ze znajomymi i rodziną. Tym samym pomijali czas tylko we dwoje. Choć w rozmowie z ekspertkami postanowili kontynuować eksperyment i pozostać w małżeństwie, to zaledwie dwa tygodnie po wyjeździe ekipy filmowej para rozstała się. 

Piotr i Dorota - czy to małżeństwo przetrwało?

Los tej pary nie jest przesądzony. Początkowo Piotr i Dorota chcieli kontynuować eksperyment, jednak po powrocie do domu okazało się, że mają rozbieżne oczekiwania, a Dorota nie potrafiła obdarzyć męża uczuciem. Ten w odpowiedzi przestał nosić obrączkę. Na zakończenie odcinka dowiedzieliśmy się jednak, że ich los nie jest przesądzony. Czyżby plotka o ciąży Doroty ze "Ślubu..." była prawdziwa? 

Patrycja i Adam - czy są razem?

Początkowo zostali w małżeństwie i Adam zamieszkał z Patrycją i jej siostrą Dagmarą. Po czasie jednak Patrycja kazała wyprowadzić się mężowi. Adam próbował ratować ich małżeństwo i starał się o względy żony, jednak ta nie widziała przyszłości dla ich związku i nie zgodziła się na jego powrót. 

Jeszcze przed finałem sezonu widzowie typowali, że w ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiemy się o trzech rozwodach. Czas pokaże, czy mieli rację - dwa z nich są już przesądzone, ale wciąż nie wiadomo, czy Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstaną, czy uratują małżeństwo... 

Doda wyda na Marylę Rodowicz 30 tys. zł? Nie uwierzycie, na jaki pomysł wpadła!
Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE