Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Wszystkie pary wezmą rozwód?

i

Autor: Facebook/@slubodpierwszegowejrzeniaTVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Wszystkie pary wezmą rozwód? Fani nie mają wątpliwości

2022-05-12 15:48

Siódma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończy się trzema rozwodami? Zdaniem internautów żaden ze związków nie ma szans na przetrwanie. Zobaczcie, dlaczego sądzą, że finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie skończy się szczęśliwie dla żadnej z par!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ma tylu fanów, ilu przeciwników. Miłosny eksperyment wzbudza ogromne kontrowersje - uczestnicy poznają się dopiero przed ołtarzem. Uczestnikami siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są Agnieszka i Kamil, Dorota i Piotr oraz Patrycja i Adam. Zdaniem internautów tym razem w finale show zabraknie happy endu. Fani programu uważają, że uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powinni się rozstać, i to dla własnego dobra!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": trzy rozwody w siódmej edycji?

Emocje podczas siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sięgają zenitu. Między parami wyczuwa się napiętą atmosferę, a Piotr i Dorota rozstali się na kilka dni. Kobieta była z tego powodu szczęśliwa, tymczasem mężczyzna źle czuł się z dala od niedawno poznanej małżonki. "Nie ma kogo terroryzować" - komentowali internauci pod wpisami na facebookowym profilu programu. "Dorota przez dwa dni odpocznie" - twierdzili. Nie zabrakło mocniejszych komentarzy. "Lepiej jak Piotrek kota do głaskania sobie kupi, do kobiety się nie nadaje. Natrętny jest, że aż mnie brzydzi, jak tą Dorotkę głaska" - czytamy. "Niestety, ale Piotr nie nadaje się do związku" - grzmią fani. "Uciekaj od niego!" - radzą Dorocie. Sytuacja jest napięta, fani zarzucają Piotrowi, że jest toksyczną osobą i doradzają mu pójście na terapię, a uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie może dogadać się z małżonką. 

Ciekawy jest także przypadek Agnieszki i Kamila. Zdawało się, że świetnie się dogadują... W pewnym momencie zachowanie Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczęło przytłaczać Agnieszkę. Chodzą pogłoski, że para nie jest już razem, co mogłoby tłumaczyć, skąd zdjęcie Agnieszki z łóżka, w którym była z kimś innym... "Między nimi nie widać żadnego uczucia" - grzmią internauci. "Mam wrażenie, że Kamilowi w ogóle Agnieszka się nie podoba i robi to tylko przez próbny miesiąc, a później da sobie z nią spokój" - twierdzi fanka. 

Co z Adamem i Patrycją ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdaniem internautów oni również do siebie nie pasują. "Kobieta bez serca, wiecznie jej nic nie pasuje" - pisze internautka o Patrycji. "Zero zalet" - wtórują jej inni, życząc Kamilowi znalezienia innej wybranki.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" otwarcie piszą: "3 rozwody dla ich dobra". Czy nie za wcześnie wydali osąd? Jak sądzicie, czy któraś z par ma szanse przetrwać? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Sonda
"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": myślisz, że wszystkie pary wezmą rozwód?
Polskie gwiazdy oceniają szanse Ochmana na Eurowizji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE