Ślub od pierwszego wejrzenia 7

i

Autor: Player.pl/Ślub od pierwszego wejrzenia Ślub od pierwszego wejrzenia 7

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil ma już inną partnerkę?! Internauci nie mają wątpliwości!

2022-04-28 14:33

Najnowsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze się nie zakończyła, ale spostrzegawczy internauci snują już podejrzenia, które pary nie przerwały w związku małżeńskim. Tym razem fani zwrócili uwagę na Kamila, który ponoć widziany był u boku nowej partnerki.

Eksperyment społeczny pt. „Ślub od pierwszego wejrzenia” łączy w pary osoby poszukujące miłości. Na przestrzeni kilku lat odmienił on życie wielu samotnych bohaterów. Każdy odcinek budzi w fanach formatu silne emocje, którym upust dają w mediach społecznościowych. Sprytni internauci potrafią doskonale analizować mowę ciała bohaterów programu oraz wygłaszać tezy na temat tego, które pary przetrwają eksperyment, a które czeka rozwód. Ostatnio w sieci zawrzało od komentarzy na temat związku Kamila i Agnieszki z 7. edycji show. Zdaniem fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" para rozstała się, a mężczyzna ma już nową partnerkę. Do jakich jeszcze wniosków doszli internauci?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil rozstał się z Agnieszką?

W mediach społecznościowych pojawiło się ostatnio dużo spekulacji o rzekomym rozstaniu Kamila i Agnieszki. Jedna z internautek twierdziła, że jest sąsiadką Kamila i na co dzień widuje go z nową partnerką.

"Już nie są razem. Ma inną, a mieszka w moim bloku, więc ich widuję" – czytamy na jednej z grup na Facebooku.

Inna osoba zwróciła uwagę na język ciała Kamila, który często świadczy o skrępowaniu, szczególnie gdy jego małżonka opowiada o wspólnej przyszłości.

"Jak Aga mówi o ich wspólnej przyszłości, to Kamil drapie się po głowie, kaszle i nerwowo bierze łyk herbaty. Jego mowa ciała zdradza, że nie zgadza się z tym, co mówi Agnieszka za ich dwoje" – zaznaczyła inna.

Czy Kamil i Agnieszka faktycznie się rozstali? Na to pytanie poznamy odpowiedź dopiero w ostatnim odcinku 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE