Dorota ze Ślubu od pierwszego wejrzenia jest w ciąży?!

i

Autor: x-news/TVN

Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży?! Sensacyjne doniesienia

2022-05-16 13:19

Kontrowersje wokół "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie opadają. Widzowie bacznie śledzą losy bohaterów programu zarówno na ekranie, jak i poza nim. Teraz pojawiły się pogłoski, jakoby Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była w ciąży!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to miłosny eksperyment, który budzi ogromne emocje i cieszy się dużym zainteresowaniem. Internauci z uwagą obserwują perypetie uczestników programu podczas jego trwania i po zakończeniu kolejnych edycji. Dla części z nich udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" to wstęp do celebryckiej kariery.

W siódmej edycji popularnego programu TVN pary borykają się z poważnymi problemami, które, zdaniem internautów, doprowadzą do trzech rozwodów. Czy jednak na pewno mają oni rację? Pojawiły się pogłoski, jakoby Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była... w ciąży! Co na to wskazuje?

Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży?

Uczestnikami siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są Agnieszka i Kamil, Dorota i Piotr oraz Patrycja i Adam. Każda z par napotkała już pewne problemy w związku, a internauci sądzą, że wszystkie z nich powinny się rozstać - i to dla dobra uczestników.

Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ostatnim czasie spędzili osobno kilka dni. Kobieta zdawała się być szczęśliwa, mogąc nieco odpocząć od świeżo poznanego męża, tymczasem on nie czuł się dobrze z dala od niej. W komentarzach pod wpisami na facebookowym profilu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się sporo opinii, że rozłąka pozwoli Dorocie odpocząć, fani pisali także, że jest terroryzowana przez Piotra. Teraz zainteresowanie internautów wzbudziła informacja, jakoby Dorota była w ciąży! Szokujące doniesienia pojawiły się na facebookowej grupie zrzeszającej fanów programu.

"Z tego, co mówią internety, największa tajemnica tego sezonu związana z Dorotką jest zupełnie inna" - brzmi jeden z komentarzy. 

Autorka przytoczonego komentarza napisała, że z internetowych doniesień wynika, że "Dorotka w ciąży". Tę teorię ma potwierdzać fakt, że Dorota miała zamieszczać wpisy na facebookowej grupie dla mam. 

Ze względu na umowę o poufności musimy jeszcze poczekać na ewentualne potwierdzenie ze strony kobiety. Jak myślicie, czy przytoczone komentarze brzmią jak wystarczający dowód na to, że Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży?

Krystian Ochman. Ostatnie chwile przed Eurowizją
Sonda
Czy związek Doroty i Piotra ma szansę przetrwać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE