GESSLER rezygnuje z "Hell's Kitchen"! Co się stało?

2014-02-10 14:12

Mateusz Gessler nie zostanie polskim Gordonem Ramseyem! Młody restaurator miał poprowadzić polsatowską edycję "Hell's Kitchen" - wygrał casting i dogadał się z producentami, ale w ostatniej chwili wycofał się z programu! Dlaczego?

- Mateusz Gessler wycofał się z prowadzenia pierwszej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" z powodów osobistych - oświadczył w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Jan Kępiński, szef firmy Jake-Vision, która produkuje program. Żadnych szczegółów rozmowy z restauratorem nie chciał zdradzić.

Decyzja Gesslera musiała zaskoczyć producentów show, bo kilka dni temu pojawiły się nawet oficjalne zdjęcia restauratora, potwierdzające udział w "Piekielnej kuchni". Zresztą emisję pierwszego odcinka programu zaplanowano już na 1 kwietnia, więc zostaje mało czasu na znalezienie zastępstwa.

Kto zostanie polskim Ramseyem zamiast Gesslera? - O tym, kto poprowadzi program, poinformujemy w oficjalnym komunikacie - zapewnił Kępiński.

Polecamy: Magda Gessler na ostro: wypier***ć zgniłe ogórki! Kuchenne rewolucje czy kuchenne wulgaryzmy?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE