Matka chrzestna Oliwiera zabrała głos po pogrzebie

i

Autor: Instagram/@magdalena___stepien

Pożegnanie Olisia

Matka chrzestna Oliwiera zabrała głos po pogrzebie. Wzruszające słowa

2022-08-02 8:31

Oliwier, Syn Magdaleny Stępień (28 l.) i Jakuba Rzeźniczaka (36 l.) przegrał walkę ze złośliwym nowotworem wątroby 27 lipca 2022 roku. Pogrzeb chłopca odbył się w poniedziałek, 1 sierpnia, na cmentarzu w Oleśnicy. Matka chrzestna Oliwiera opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis.

W czwartek, 28 lipca, media obiegła smutna informacja o śmierci zaledwie rocznego Oliwiera, syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Chłopiec cierpiał na rzadki, złośliwy nowotwór wątroby i musiał zostać poddany kosztownemu leczeniu w klinice w Izraelu. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Pogrzeb Oliwiera odbył się w poniedziałek, 1 sierpnia, na cmentarzu w Oleśnicy. Żałobnicy zabrali ze sobą białe baloniki, które maluszek uwielbiał. Mieli również białe róże. Podczas ostatniego pożegnania chłopca, nawet niebo płakało.

Po uroczystości matka chrzestna Oliwiera, pani Dorota, opublikowała na swoim profilu na Instagramie wzruszającą relację. Kobieta zamieściła w relacji fragment utworu Sanah "Aniołom Szepnij To", w której piosenkarka śpiewa o stracie i tęsknocie za bliską osobą. 

- Już jest po, więc aniołom szepnij to, że tęskni ktoś za dotykiem Twoich rąk - brzmi opublikowany przez nią fragment utworu. 

Matka chrzestna Oliwiera po pogrzebie

i

Autor: Instagram

Kilka dni wcześniej pani Dorota pożegnała go w równie poruszający sposób. Kobieta zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia chłopca i podziękowała za to, że mogła być jego matką chrzestną. To również z jej inicjatywy żałobnicy przynieśli na pogrzeb baloniki.

27 lipca pękły nasze serca. Na miliardy kawałków. Oliwierek, mój wspaniały Chrześniak, zakończył swoją ziemską wędrówkę. [...] Całym złamanym sercem jestem z Rodzicami. Dziękuję, że mogłam być matką chrzestną Waszego Cudownego Syna.

Zobacz zdjęcia z ostatniego pożegnania Oliwiera w naszej galerii

Pogrzeb Oliwierka, syna Jakuba Rzeźniczaka.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany