Matka dziecka ojca dzieci Przybylskiej szykuje się do ślubu. To będzie uroczystość jak z bajki

i

Autor: AKPA Matka dziecka ojca dzieci Przybylskiej szykuje się do ślubu. To będzie uroczystość jak z bajki

Znamy szczegóły

Matka dziecka ojca dzieci Przybylskiej szykuje się do ślubu. To będzie uroczystość jak z bajki

2022-12-05 18:45

Martyna Gliwińska bardzo długo spotykała się z Jarosławem Bieniukiem. Piłkarz samodzielnie wychowywał troje dzieci po śmierci ich mamy Anny Przybylskiej. Martyna urodziła mu syna, Kazika. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Gliwińska układa sobie życie u boku innego mężczyzny, z którym zdążyła się już zaręczyć. Celebrytka planuje ślub i opowiedziała o szczegółach ceremonii.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk rozstali się, gdy oczekiwali przyjścia na świat wspólnego potomka. Projektantka wnętrz układa sobie życie u boku kolejnego partnera, tajemniczego Wojtka. W sierpniu tego roku przyjęła jego oświadczyny.

Celebrytka w rozmowie z JastrzabPost uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak będzie wyglądał jej ślub. Oczywiście, jak na ludzi z show-biznesu przystało, ceremonia nie odbędzie się w Polsce. Matka syna Jarosława Bieniuka planuje przysięgać miłość swojemu narzeczonemu w malowniczej Toskanii.

Martyna Gliwińska ujawnia, jak będzie wyglądał jej ślub 

Celebrytka przyznała, że nie ma jeszcze konkretnej daty ślubu, jednak ma już plan tego, jak będzie wyglądała uroczystość.

- Mam w planach ślub. Aczkolwiek nie zaczęliśmy tego planować tak dokładnie więc nie znamy żadnej daty. Wiemy mniej więcej gdzie to ma być i że będzie to taka mała uroczystość. Już nawet przymierzałam suknie ślubne. Mamy marzenie, aby ślub odbył się w Toskanii. Suknia kojarzy mi się z taką włoską klasyką, więc może coś w tą stronę. Ten miniony rok był wyjątkowy, więc pewnie ten przyszły również taki będzie - mówi Martyna Gliwińśka.

Szykuje się bajkowy ślub?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany