Gessler

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Gessler

A to zaskoczenie!

Mąż Gessler komentuje jej figurę. Ujawnił, ile naprawdę je jego żona

2022-10-03 12:29

Lara Gessler (33 l.) ma za sobą dwie ciążę, a jej sylwetka wygląda jak marzenie. Wiele kobiet zastanawia się, jak można tak wyglądać zaledwie trzy tygodnie po porodzie. Głos zabrał mąż celebrytki, Piotr Szeląg, zdradzając przy okazji, ile naprawdę je jego znana żona.

Lara Gessler jest mamą dwójki dzieci: Neny (2 l.) oraz trzytygodniowego Bernarda. Córka restauratorki w każdej ciąży wyglądała znakomicie. Wydawało się, że w ogóle nie przybiera na wadze, co jest przecież rzeczą zupełnie normalną dla kobiet w ciąży. Szybko też wracała do super formy po każdym z porodów. Wiele kobiet patrzyło na nią wręcz z zazdrością, bo taka figura szczególnie po drugiej ciąży to rzadkość. Co ciekawe, sam mąż Gessler, Piotr Szeląg, nie ma pojęcia, jak jego żona tak świetnie wygląda zaledwie trzy tygodnie po porodzie.

Mąż Gessler zdradza, ile je Lara

Ostatnio zrobiło się głośno o tym, że Lara cierpi na ortoreksję, czyli zaburzeniem dotyczącym obsesji na punkcie jedzenia wyłącznie zdrowego jedzenia i ciągłej kontroli posiłków. Gessler przyznała, że ograniczyła wiele rzeczy w swojej diecie, co skutkowało zrzuceniem 15 kilogramów. Nie wiemy, czy to zaburzenie miało wpływ na jej figurę po ciążach, ale rzeczywiście Lara zachwyca szczupłą sylwetką. Pod wrażeniem jest również jej mąż Piotr Szeląg, który zapewnia, że jego żona je wszystko! Na swoim Instagramie dostał komentarz od jednej z Internautek: "jak można tak po prostu po ciąży tak świetnie wyglądać w takiej formie No jak pytam jak 😍😍". Mąż Gessler od razu odpowiedział:

"Ja nie wiem, jak Lara to robi? Nie ćwiczy - to potwierdzam. Jemy to samo i tak samo" 

Sonda
Szybko wróciłaś do formy sprzed ciąży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają