Mąż Oli Kwaśniewskiej aż się popłakał! Straciła ogromne pieniądze, teraz potrzebuje pomocy!

2021-06-09 10:48
Kuba Badach, The Four. Bitwa o sławę, Polsat
Autor: YouTube/Polsat Kuba Badach, "The Four. Bitwa o sławę", Polsat

Kuba Badach dał poznać się lepiej publiczności za sprawą roli jurora w show Polsatu "The Four. Bitwa o sławę". Podczas jednego z występów mąż Oli Kwaśniewskiej aż się popłakał. Okazuje się, że sytuacja kobiety, która doprowadziła go do takiego stanu jest całkiem poważna - w grę wchodzi utrata sporych pieniędzy. Pojawił się już nawet apel o pomoc! Poznajcie szczegóły!

Mąż Oli Kwaśniewskiej niezwykle wzruszył się podczas jednego z występów w "The Four. Bitwa o sławę", a w jego oczach zaszkliły się łzy. Na scenie pojawiła się Kasia Dereń, która od dłuższego czasu próbuje zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Przed zgłoszeniem się do show Polsatu brała udział także w "The Voice of Poland".

NIE PRZEGAP: Ten widok może zniesmaczyć wielu. Małgorzata Rozenek pokazała, jak robili jej in vitro! [ZDJĘCIA]

Kuba Badach nie krył zachwytu nad talentem młodej wokalistki. Zaśpiewał z nią nawet w duecie na scenie w Opolu. Ale i Kasia Dereń nie szczędziła mu komplementów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z mężem Oli Kwaśniewskiej i napisała, że jest obdarzony "klasą, talentem i wyjątkową wrażliwością".

NIE PRZEGAP: Koszmar w rodzinie gwiazdora "Rolnik szuka żony". Nie żyje jego syn, co za potworna tragedia!

- Duet z Kubą na magicznej Opolskiej scenie i w pięknym utworze „Ktoś między nami” to spełnienie jednego z moich wielkich marzeń - pisała zachwycona Dereń. 

Kuba Badach popłakał się na jej występie. Teraz Kasia Dereń potrzebuje pomocy

Okazuje się, że ulubienica męża Oli Kwaśniewskiej mierzy się z nie lada problemami. Żadna wytwórnia nie chce wydać jej płyty, Kasia Dereń musi pokrywać koszty z własnej kieszeni, a nie da się ukryć, że w grę wchodzą ogromne pieniądze. W dodatku piosenkarka została oszukana przez sponsora!

NIE PRZEGAP: W końcu naprawdę się udało! Szczęśliwa Alicja Bachleda-Curuś przekazała właśnie radosną nowinę!

- Nieraz zdarzają się w naszym życiu dobre rzeczy i spotykamy na swojej drodze dobrych ludzi. Tak właśnie 2 miesiące temu zgłosił się do nas człowiek, który 'bezinteresownie' chciał pomóc finansowo, by płyta mogła ukazać się już na jesień. Po wielu rozmowach, działaniach formalnych podjęliśmy decyzję, że działamy, przyspieszamy i będzie to realne! Niestety na pewnym etapie zostaliśmy po prostu oszukani i możemy albo się chwilowo poddać i odwlec w czasie wszystkie działania, które mamy już przecież zaplanowane albo próbować szukać innego wyjścia - pisze na swoim Facebooku. 

Kasia Dereń założyła zbiórkę pieniędzy i prosi fanów o finansowe wsparcie.

- Tym razem ja proszę ale prosić się nie boję Jesteście ze mną od początku i dobrze wiecie jak dużo znaczy dla mnie Wasza obecność i to, że wspieracie mnie już tyle lat i wciąż czekacie. Tak jak ogłosiłam to jakiś czas temu idę do przodu, wydaje kolejne single i oddaję je w Wasze ręce. Tym razem nikt i nic mnie już nie zatrzyma i będzie płyta! Nie mam współpracy z żadną dużą wytwórnią, a wszystko co przekazujemy Wam do słuchania finansuję z własnej kieszeni. Droga, którą wybrałam być może jest dłuższa, ale zapewniam Was, że jestem blisko celu - pisze piosenkarka.

NIE PRZEGAP: Zrozpaczony Michał Wiśniewski przekazał właśnie tragiczne wiadomości. Nie żyje kobieta, którą kochał

Kuba Badach oburzony zachowaniem uczestniczki! Przesadziła?

QUIZ. "M jak miłość", "Klan" czy "Na wspólnej"? W którym z nich występowała TA postać?

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę i dobre rozpoczęcie: Rysio, parający się fachem taksówkarza, występował w serialu:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE