Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: czy łączy ich romans?

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: czy łączy ich romans?

To koniec romansu?!

Media ujawniają nowe szczegóły relacji Cichopek i Kurzajewskiego. Wróżka ma dla nich fatalne wieści!

2022-08-16 16:45

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.) przez 17 lat uchodzili za idealnie dobraną parę, więc wiadomość o ich rozwodzie była sporym szokiem. Tancerz zasugerował, że przyczyną ich rozstania jest zdrada żony. W mediach zaczęły pojawiać się plotki o romantycznej relacji Kasi z Maciejem Kurzajewskim (50 l.). Słynna wróżka rozłożyła im karty na miłość i ma dla nich fatalne wieści...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odmawiali komentarzy w sprawie medialnych doniesień o ich romansie. Podobno na korytarzach w TVP aż huczało od plotek o ich romantycznej relacji, a część pracowników stacji zakładała się o to, co naprawdę ich łączy. Kurzajewski zapewniał, że z Kasią wyłącznie się przyjaźnią.

Plotek o ich romansie nie uciszyły również taśmy z prywatną rozmową Cichopek i Kurzajewskiego, które ktoś nagrał podstępem i rozesłał do wszystkich największych mediów w kraju.

Dzięki chemii pomiędzy partnerami z "Pytania na śniadanie" TVP zdecydowało się powierzyć im prowadzenie 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Cichopek i Kurzajewski opuścili afterparty w okolicach godziny trzeciej w nocy i udali się do hotelu.

Dziennikarze z "Twojego Imperium" poprosili słynną wróżkę Annę Kempisty o rozłożenie kart na życie uczuciowe Kasi Cichopek. Tarocistka odczytała z nich, że romans, który był przyczyną rozpadu jej małżeństwa, jest już skończony. Stwierdziła też, że wkrótce na drodze Kasi pojawi się kolejny adorator, ale również i on nie zagrzeje w jej życiu miejsca na dłużej. Aktorka nie będzie miała szczęścia w miłości, a kolejna relacja zakończy się dla niej bardzo boleśnie.

Anna Kempisty zdradziła też, co mówią karty o przyszłości Marcina Hakiela. Zdaniem tarocistki, tancerz, który jest już w związku z inną kobietą, nadal nie może pogodzić się z rozstaniem z Kasią. Kempisty twierdzi, że Hakiel ciągle bardzo cierpi, wbrew temu, co deklaruje w mediach.

Myślicie, że jej słowa okażą się prawdą?

Sonda
Czy myślisz, że Kurzajewski i Cichopek do siebie pasują?
Cichopek i Kurzajewski są dobrani w kuchni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE