Marcin Meller w Esce Rock! Dziennikarz poprowadzi wyjątkowy talk show Mellina

i

Autor: Materiały prasowe Marcin Meller dołączył do zespołu Eska Rock!

Brawo!

Meller startuje w Esce Rock!

2022-12-04 23:16

Rodzina Eska Rock powiększyła się o kolejną niebanalną osobowość. Właśnie dołączył do niej Marcin Meller (54 l.), dziennikarz i prezenter telewizyjny, znany, m.in. z prowadzenia programów „ Agent” czy „Dzień Dobry TVN”, a także pisarz i autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia”.

Marcin Meller to człowiek z ogromnym doświadczeniem radiowym i telewizyjnym. Z pewnością wniesie dużo świeżości i kreatywności do zespołu realizującego program Eski ROCK. W popularnej stacji poprowadzi multimedialny talk show „Mellina”, w którym podejmie różnorodne tematy. – Lubię rozmawiać z ludźmi. W sumie tym zajmuję się całe życie. Do „Melliny” chcę ściągać gości, których jestem ciekaw i których chcę poprosić o trochę inne historie niż zwykle opowiadają, albo o takie, których jeszcze nie opowiedzieli. To będą ludzie szeroko rozumianej kultury, show-biznesu, nauki, tacy, których dobrze znam i ci, których dzięki słuchaczom Eski ROCK będę mógł poznać. Tak naprawdę narzucam sobie jedno ograniczenie: bez polityki. Jest jej wszędzie pełno, a „Mellina” ma być wytchnieniem od niej dla słuchaczy i dla mnie. A poza tym hej przygodo! – mówi Meller. – Bardzo się cieszę, że Marcin zdecydował się dołączyć do naszego zespołu. Jestem przekonany, że pod sztandarem Eski ROCK stworzy talk show, jakiego jeszcze nie było. „Mellina” jest projektem multimedialnym, więc będzie można posłuchać i pooglądać, a pierwsze programy pojawią się już na przełomie „rocku” – mówi Zbyszek Frączek, dyrektor programowy Eski ROCK.

Laura Bączkiewicz zdradziła swoje wielkie marzenie. Nie chodzi o zwycięstwo na Eurowizji Junior!
Sonda
ESKA eCUP 2022 - jak dobrze idzie Ci wirtualna piłka nożna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają