Daniel Martyniuk zabrał rodzinę nad morze

i

Autor: papara26 Daniel Martyniuk zabrał rodzinę nad morze

Metamorfoza syna Martyniuka. Zobacz, co robił z żoną nad morzem [PAPARAZZI]

2019-05-25 18:17

Postawa syna lidera grupy Akcent musi bardzo cieszyć słynnego ojca. Wygląda na to, że burzliwy rozdział w życiu Martyniuków został już definitywnie zamknięty. 30-letni Daniel znowu jest zakochany w swojej o 10 lat młodszej małżonce. Dla obojga jednak oczkiem w głowie jest malutka córeczka Laura. Właśnie wybrali się z maleństwem nad morze. Towarzyszyła im żona Zenka, mama Daniela i babcia Laury w jednym - Danuta Martyniuk.

Daniel ze swoją mamą pojechali do Rusocic i zabrali Ewelinę z Laurą. Późnym wieczorem dojechali do Sopotu. Młodzie wreszcie mogli pobyć ze sobą sam na sam, bo kochana babcia zobowiązała się do tego, że zajmie się niemowlęciem. Daniel i Ewelina poszli na długi spacer, a to, co robili potem, pozostanie ich słodką tajemnicą. Następnego dnia około południa cała czwórka udała się na sopockie molo, na rodzinny spacer w sielankowej atmosferze. Daniel - jak przystało na młodego ojca - dzielnie taszczył ciężki wózek i z czułością opiekował się maleństwem. 

CZYTAJ TAKŻE: Zobacz dom Zenka Martyniuka! Półki aż się uginają [GALERIA]

Te atrakcje Sopotu są dumą wybrzeża – i nie chodzi o molo ani „Monciaka”

Pod koniec 2018 roku rodzina Martyniuków zaczęła zmagać się z wielkim kryzysem. Daniel nie wpuścił swojej ciężarnej żony do domu, a policja znalazła u niego narkotyki. Na początku kwietnia jednak syn piosenkarza przeprosił rodzinę Eweliny, a miesiąc później  zabrał ją na majówkę. Wcześniej, w Wielkanoc, ku uciesze Zenka, ochrzcili Laurę

.

Internetowa drogeria gwarantuje szerszą ofertę oraz niższe ceny. Przekonaj się, korzystając ze strony notino kody rabatowe.