Michał Wiśniewski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Kto nie będzie miał własnego kąta u Michała?

Michał Wiśniewski buduje nowy dom… Nie będzie w nim miejsca dla wszystkich dzieci!

2023-06-14 23:50

Nie jest tajemnicą, że Michał Wiśniewski buduje nowy przestronny dom w Łosiu niedaleko Warszawy. Gwiazdor chętnie opowiada o swoich planach i o tym jakim jest rodzinnym człowiekiem. Okazuje się jednak, że w nowej nieruchomości nie będzie w nim miejsca dla wszystkich z rodziny!

Michał Wiśniewski to bardzo rodzinny człowiek. Jego obecny dom aż tętni życiem. Wychowują się w nim pociechy jego żony Poli z poprzedniego związku, a także ich wspólne dzieci. Często zaglądają także dorosłe już dzieciaki wokalisty Xavier i Fabienne z małżeństwa z Mandaryną oraz Etienette i Vivienne, które ma z Anią Światczak. Wszyscy tworzą uroczą patscharkową rodzinę.

Dom Michała Wiśniewskiego nie dla każdego członka rodziny?!

Zapytaliśmy lidera Ich Troje, czy w nowym domu każdy będzie miał swój pokój? Otóż nie! - Dom będzie duży, ale nie bez przesady. Myślę, że na tyle akuratny, żeby każdy miał swoją przestrzeń życiową - opowiada nam Michał i zdradza, że nie dla każdego członka rodziny będzie osobny pokój. - Nie ma aż tak dobrze. To musiałby być chyba pałac, żeby każde dziecko miało swój pokój. Ważne, żeby każdy miał swoją przestrzeń - tłumaczy Wiśniewski.

Więcej w materiale wideo!

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Nie będzie miał więcej dzieci?
Sonda
Która żona najlepiej pasuje do Michała Wiśniewskiego?