Michał Wiśniewski, Miss Generation

i

Autor: YouTube Michał Wiśniewski, "Miss Generation"

Wyciekło nagranie z hotelu, w którym miało dojść do gwałtu! Tak Michał Wiśniewski imprezował z uczestniczkami "Miss Generation"

2021-01-25 16:05

Piotr Krysiak ujawnił szokujący skandal, który odbił się szerokim echem we wszystkich mediach w Polsce. Na przełomie stycznia i lutego ubiegłego roku podczas zgrupowania "Miss Generation", miało dojść do gwałtu na jednej z uczestniczek. Michał Wiśniewski przyznał, że był obecny w hotelu, jednak opuścił go na kilka dni przed tym, jak miało dojść do opisywanych przez Krysiaka wydarzeń. Tymczasem dziennikarze dotarli do nagrania, które pokazuje, jak lider "Ich Troje" imprezował z uczestniczkami wyborów i brylował w ich towarzystwie.

Michał Wiśniewski w rozmowie z Pudelkiem potwierdził, że był obecny w hotelu pod Łukowem, w którym miało dojść do gwałtu. Choć Krysiak nie wymienił z imienia i nazwiska sprawcy rzekomego przestępstwa, to oskarżenia padły w kierunku Jarosława Jakimowicza. Aktor i prezenter odparł zarzuty i wydał oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczył, jakoby miał dokonać gwałtu. Popłakał się nawet na wizji, a Magdalena Ogórek pocieszała go i wspierała.

– Tydzień temu zostałem posądzony o gwałt, o coś, czego nigdy w życiu nie zrobiłem. Zostałem posądzony nie przez sąd, nie przez policję, nie przez prokuraturę, nie przez adwokata, nie przez poszkodowanego, ale przez człowieka i jego post w internecie - mówił Jarosław Jakimowicz.

Dodał także, że to medialna nagonka, która ma na celu zniszczyć go w życiu publicznym.

- Przyznaję tym mediom, którym chyba tylko i wyłącznie na tym zależy, zniszczyliście część jakąś mojego życia, część życia mojej rodziny, moich dzieci, moich przyjaciół. Ale ja udowodnię w sądzie swoją niewinność, bo prawda jest jedna i jestem niewinnym człowiekiem. Nie zniszczycie mi życia - mówił Jarosław Jakimowicz, któremu trudno było powstrzymać łzy. 

Całą sprawą widocznie poruszona była Magdalena Ogórek, która również wyglądała, jakby się miała rozpłakać. Pocieszała kolegę i gładziła go po ramieniu.

- Na szczęście dostałeś też dużo wsparcie. To wsparcie jest ważne w takim trudnym momencie - powiedziała załamanym głosem Magdalena Ogórek. 

Tak Michał Wiśniewski imprezował z uczestniczkami Miss Generation. Wyciekło nagranie

Michał Wiśniewski potwierdził, że był obecny w hotelu pod Łukowem, kiedy odbywało się zgrupowanie Miss Generation.

- Ja zrobiłem małe dochodzenie w tej sprawie, bo w ogóle nie pamiętałem tej sytuacji - powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z Pudelkiem. - Generalnie my byliśmy z koncertem akustycznym na sali balowej tego hotelu i tam się odbywały jakieś warsztaty dla tych "Missek". "Misski" chyba zostały zaproszone przez właścicielkę hotelu, nie mam pojęcia – na pewno nie przez nas i też one nie mówiły po polsku, a my gramy po polsku, w związku z czym raczej nie kupiły sobie biletów. Nie mam zielonego pojęcia. Ale wiem, że były, bo pamiętam.

30 stycznia zagrał tam koncert, który nie był dedykowany temu wydarzeniu, ale pojawiły się na nim uczestniczki konkursu piękności. Michał Wiśniewski stanowczo odciął się od afery i oświadczył, że był w hotelu, ale opuścił go kilka dni przed tym, jak miało dojść do gwałtu. Tymczasem Pudelek dotarł do nieznanego dotąd nagrania, które pokazuje, jak lider "Ich Troje" imprezował z dziewczętami i brylował w ich towarzystwie. Zaprosił je nawet na scenę, gdzie tuż obok niego dały popis swoich umiejętności tanecznych. Zobaczcie je niżej. 

NIE PRZEGAP: Poznaliśmy prawdę o stanie zdrowia Teresy Lipowskiej. Gwiazda "M jak miłość" nie wytrzymała: "Ja już nie mam siły..."

Historia miłości Wiśniewskiego i Mandaryny. Jakie płacił alimenty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany