Zobaczcie zdjęcia!

Michał Wiśniewski z ciężarną żoną odwiedził "Jaka to melodia?". Brzuszek Poli rośnie w oczach!

2023-01-08 16:30

Michał Wiśniewski (51 l.) pojawił się na planie programu "Jaka to melodia?". Liderowi Ich Troje towarzyszyły córka, Fabienne (20 l.), a także ciężarna żona - Pola Wiśniewska. Wygląda na to, że poród zbliża się wielkimi krokami! Ciążowy brzuszek żony Michała Wiśniewskiego jest już naprawdę spory. Zobaczcie zdjęcia!

Michał Wiśniewski to lider zespołu Ich Troje i jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie - nie tylko ze względu na oryginalny, czerwony kolor włosów, ale również bujne życie prywatne. Wiśniewski stawał na ślubnym kobiercu aż osiem razy: z Magdą Femme, Mandaryną (dwukrotnie), Anną Świątczak (dwukrotnie), Dominiką Tajner oraz obecną, piątą żoną, Polą Wiśniewską (również dwukrotnie - po raz ostatni we wrześniu 2022 roku). 

Płomiennowłosy muzyk ma także pięcioro dzieci. Owocem jego związku z Mandaryną są Xavier i Fabienne, zaś Anna Świątczak urodziła mu Vivienne i Etiennette. Z Polą Wiśniewską, która ma czworo dzieci z poprzednich związków, doczekali się jednego wspólnego syna, Falco Amadeusa.

Już niebawem na świecie pojawi się drugie wspólne dziecko Michała i Poli Wiśniewskich. Para wyjawiła, że będzie to chłopiec. Być może po narodzinach malucha żona lidera Ich Troje będzie częściej korzystać z pomocy niani? Jedno jest pewne - ciąża służy Poli Wiśniewskiej! Ostatnio Michał pojawił się z żoną i najstarszą córką, Fabienne, na planie programu "Jaka to melodia?". Pola Wiśniewska wyglądała kwitnąco!

Michał Wiśniewski w "Jaka to melodia?" z ciężarną żoną. Pola wygląda olśniewająco! 

Michał Wiśniewski pojawił się na planie show "Jaka to melodia?" wraz z Polą Wiśniewską. Muzyk postawił na biały dres oraz buty ze sznurówkami pod kolor włosów. Podobny styl wybrała jego córka, Fabienne Wiśniewska, która przełamała biel, dobierając do jasnej stylizacji szarą bluzę. Żona Michała, Pola Wiśniewska, postawiła z kolei na beżową bluzkę oraz spódnicę. Ten strój wyeksponował jej spory brzuszek.  

Zobaczcie, jak wyglądała ciężarna Pola Wiśniewska. Poród zbliża się wielkimi krokami - jej brzuszek jest już naprawdę spory!

Sonda
Lubisz Michała Wiśniewskiego?

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają