Hubert Urbański Milionerzy

i

Autor: AKPA

Milionerzy: Nukleotydy - mówi Wam to coś? Sprawdźcie, czy wygralibyście 40 tys. zł!

2022-06-29 20:55

W środę, 29 czerwca, na antenie TVN wyemitowano 490. odcinek show "Milionerzy". Są tu prymusi z chemii? To właśnie pytanie z tej dziedziny sprawiło, że uczestnik nie miał wyboru i musiał skorzystać z koła ratunkowego! Czy udało się wygrać wielkie pieniądze? Sprawdźcie, czy Wy znacie prawidłową odpowiedź.

Milionerzy: pytanie za 40 tys. zł. Uczestnikowi udało się wygrać!

Pan Andrzej z Dąbrowy Górniczej, uczestnik 490. odcinka show "Milionerzy", nie miał łatwego zadania. To było pytanie na tęgą głowę! A czy Wam udałoby się zgarnąć 40 tys. zł? To możecie sprawdzić poniżej. Uczestnik musiał skorzystać z koła ratunkowego "pół na pół"!

Nukleotydu nie tworzy cząsteczka:

A. cukru

B. soli

C. kwasu fosforowego

D. zasady azotowej

Panu Andrzejowi udało się dzięki temu wyeliminować dwie błędne odpowiedzi. Prawidłową okazało się być B! Uczestnik podjął znakomitą decyzję. Dzięki niej mógł kontynuować walkę o wygranie miliona. Niestety, już kolejne pytanie zakończyło jego grę. Czy w następnym odcinku "Milionerów" komuś uda się zgarnąć majątek? Tego dowiemy się już jutro!

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady programu

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Kto pojawił się na premierze "Królowej" Netflixa? Nie zabrakło gwiazd! Zobacz ich kreacje w naszej galerii zdjęć poniżej.

Usmażyliśmy jajko na osiedlowym parkingu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają