Milionerzy:

i

Autor: Foto: x-news/ TVN /Tomasz Urbanek

Milionerzy: Wiecie, gdzie żyją narwale? Sprawdźcie, czy wygralibyście milion!

2022-07-04 20:55

W poniedziałek, 4 lipca, na antenie TVN wyemitowano 492. odcinek show "Milionerzy". Pan Bogdan energicznie rozpoczął swoją walkę o wygranie fortuny! Nie poległ również na pytaniu o zwierzęta o całkiem ciekawej nazwie. A czy Wy wiecie, gdzie żyją narwale jednozębne?

Milionerzy: pytanie za 5 tys. zł nie pokonało uczestnika. Wiecie, o jakiego ssaka chodzi?

Pan Bogdan, z zawodu perfumiarz, swoją grę o milion złotych będzie kontynuować w jutrzejszym odcinku "Milionerów". Udało mu się jednak odpowiedzieć na pytanie za 5 tys. zł! A czy Wy znacie prawidłową odpowiedź? Sprawdźcie poniżej!

Narwal jednozębny jest nazywany jednorożcem:

A. jezior

B. rzek

C. oceanów

D. pustyń

Pan Bogdan, choć lekko się wahał, ostatecznie wybrał odpowiedź C. Jak potwierdził prowadzący show "Milionerzy", Hubert Urbański, była to ta prawidłowa! A czy Wy mieliście okazję dowiedzieć się kiedyś czegoś o narwalach? Te ssaki występują głównie na arktycznej północy. Swoją oryginalną nazwę narwale otrzymały ze względu na swój charakterystyczny, poskręcany kieł, występujący głównie u samców.

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady programu

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Violetta Villas była zdecydowanie nieszablonową postacią. Teraz na motywach jej życia powstaje film biograficzny! Wiemy, kto zagra główną rolę. Sprawdźcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Najmniejsze kino w Warszawie na skraju bankructwa. „Uratujmy Amondo!”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE