Milionerzy: Zadzwonił do przyjaciela, ale tego się nie spodziewał. Urbański ich uspokajał!

i

Autor: Facebook/@Milionerzy Milionerzy: Zadzwonił do przyjaciela, ale tego się nie spodziewał. Urbański ich uspokajał!

Nieprawdopodobne sceny!

Milionerzy: Zadzwonił do przyjaciela, ale tego się nie spodziewał. Urbański musiał ich uspokajać!

2022-08-06 14:15

Na fanpage programu "Milionerzy" pojawiło się nagranie, które bije absolutne rekordy w sieci. To fragment rozgrywki Wiktora, który szedł, jak burza w drodze po milion złotych. Uczestnik miał problem z pytaniem za 125 tysięcy złotych. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego i zadzwonić do przyjaciela. Nie przewidział jednak tego, co się zaraz stanie...

Kandydatem do miliona złotych w jednym z ostatnich odcinków teleturnieju był Wiktor. Uczestnik miał problem z pytaniem za 125 tysięcy złotych, które dotyczyło biologii i brzmiało: Czego liście są owłosione od spodniej strony, podłużne, wąskie i zwężają się na obu końcach?

Na planszy pojawiły się cztery odpowiedzi, wśród których jedna była poprawna: A. Dębu szypułkowego, B. Wierzby białej, C. Kasztanowca czerwonego oraz D. Lipy szerokolistnej. 

Wiktor otwarcie przyznał, że nie jest ekspertem z dziedziny biologii. Postanowił skorzystać z ostatniego koła ratunkowego i zadzwonić do przyjaciela Jakuba, który na co dzień jest związany z branżą medyczną. Hubert Urbański połączył się z Jakubem i spytał go, jak myśli, o jaką kwotę gra właśnie jego kolega.

— Jak znam Wiktora, to myślę tak gdzieś 500 zł — odpowiedział Jakub, czym doprowadził swojego kolegę do śmiechu.

Warto zaznaczyć, że o taką kwotę gra się przy pierwszym pytaniu. Hubert Urbański wyprowadził Jakuba z błędu i poinformował go, że jego przyjaciel gra właśnie o 125 tysięcy złotych.

- O k**wa - rozległo się po studiu.

Po chwili konsternacji publiczność ryknęła śmiechem. Hubert Urbański również nie mógł go powstrzymać, choć starał się trzymać fason i próbował wszystkich uspokoić. Prowadzący poprosił o chwilę na to, by wszyscy mogli ochłonąć. 

Zobaczcie zabawne nagranie niżej!

Sonda
Oglądasz program "Milionerzy"?
Sara James zachęca do słuchania piosenki Taka sama
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE