Milionerzy: Zadzwonił do przyjaciela, ale tego się nie spodziewał. Urbański musiał ich uspokajać!

2022-08-06 14:15

Na fanpage programu "Milionerzy" pojawiło się nagranie, które bije absolutne rekordy w sieci. To fragment rozgrywki Wiktora, który szedł, jak burza w drodze po milion złotych. Uczestnik miał problem z pytaniem za 125 tysięcy złotych. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego i zadzwonić do przyjaciela. Nie przewidział jednak tego, co się zaraz stanie...

Milionerzy: Zadzwonił do przyjaciela, ale tego się nie spodziewał. Urbański ich uspokajał!

i

Autor: Facebook/@Milionerzy Milionerzy: Zadzwonił do przyjaciela, ale tego się nie spodziewał. Urbański ich uspokajał!

Kandydatem do miliona złotych w jednym z ostatnich odcinków teleturnieju był Wiktor. Uczestnik miał problem z pytaniem za 125 tysięcy złotych, które dotyczyło biologii i brzmiało: Czego liście są owłosione od spodniej strony, podłużne, wąskie i zwężają się na obu końcach?

Na planszy pojawiły się cztery odpowiedzi, wśród których jedna była poprawna: A. Dębu szypułkowego, B. Wierzby białej, C. Kasztanowca czerwonego oraz D. Lipy szerokolistnej. 

Wiktor otwarcie przyznał, że nie jest ekspertem z dziedziny biologii. Postanowił skorzystać z ostatniego koła ratunkowego i zadzwonić do przyjaciela Jakuba, który na co dzień jest związany z branżą medyczną. Hubert Urbański połączył się z Jakubem i spytał go, jak myśli, o jaką kwotę gra właśnie jego kolega.

— Jak znam Wiktora, to myślę tak gdzieś 500 zł — odpowiedział Jakub, czym doprowadził swojego kolegę do śmiechu.

Warto zaznaczyć, że o taką kwotę gra się przy pierwszym pytaniu. Hubert Urbański wyprowadził Jakuba z błędu i poinformował go, że jego przyjaciel gra właśnie o 125 tysięcy złotych.

- O k**wa - rozległo się po studiu.

Po chwili konsternacji publiczność ryknęła śmiechem. Hubert Urbański również nie mógł go powstrzymać, choć starał się trzymać fason i próbował wszystkich uspokoić. Prowadzący poprosił o chwilę na to, by wszyscy mogli ochłonąć. 

Zobaczcie zabawne nagranie niżej!

Sonda
Oglądasz program "Milionerzy"?
Sara James zachęca do słuchania piosenki Taka sama