Miszczak na odchodne wysłał pracownikom wiadomość, o której huczą wszystkie media! Musiałem przełknąć gorzką pigułkę

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER Miszczak na odchodne wysłał pracownikom wiadomość, o której huczą wszystkie media! "Musiałem przełknąć gorzką pigułkę"

Miszczak na odchodne wysłał pracownikom wiadomość, o której huczą wszystkie media! "Musiałem przełknąć gorzką pigułkę"

2022-06-28 14:10

W poniedziałek (27 czerwca) Edward Miszczak spakował swoje rzeczy i ostatecznie odszedł z TVN, choć jak zapewniało szefostwo, miał zostać w stacji do końca roku. Na odchodne wysłał pracownikom wiadomość drogą e-mailową, a o jej treści rozpisują się dziś media w całym kraju. "Musiałem przełknąć gorzką pigułkę" - czytamy w wiadomości.

Edward Miszczak jest prawdziwą legendą TVN, które stworzył właściwie od początku. Wiadomość o jego odejściu zaskoczyła wielu, Discovery wystosowało jednak komunikat, w którym zapewniano, że Miszczak pozostanie na wysokim stanowisku do końca roku. Pojawiły się też plotki, że od stycznia zastąpi Ninę Terentiew, która sprawuje to samo stanowisko w Polsacie.

Teraz branżowy portal wirtualnemedia.pl poinformował, że Edward Miszczak w ostatni poniedziałek spakował swoje rzeczy i ostatecznie opuścił dyrektorskie biuro. Na pożegnanie wysłał do wszystkich pracowników TVN maila, którego treść przekazują media z całego kraju.

- Kochani, jak wszyscy wiemy, jedyną stałą rzeczą w naszym życiu jest zmiana. Właśnie nadszedł dla mnie czas takiej zmiany. Spędziłem w firmie ponad ćwierć wieku, razem z nią świętowałem wiele sukcesów, czasem też musiałem przełknąć gorzką pigułkę - zaczyna Edward Miszczak.

W dalszej części skupił się na swoim wkładzie w doprowadzeniu TVN do potęgi.

- Z ambitnej, ale mało znaczącej na telewizyjnym rynku stacji, która walczyła o pięć procent udziału, urośliśmy do wielkiej firmy, która ma ponad dwadzieścia kanałów, zajmuje ponad jedną czwartą rynku i stała się częścią jednej z największych na świecie firm dostarczających ludziom rozrywkę - kontynuuje były szef TVN.

Swoją wiadomość zakończył w dość tajemniczy sposób, który może być sugestią, że zabierze ze sobą do inowego miejsca pracy niektórych pracowników.

- Te dwadzieścia pięć lat będę wspominał jako wspaniały czas, może najważniejszy w moim zawodowym życiu. Dziękuję wam za te wszystkie piękne dni i nie mówię "żegnajcie", ale "do widzenia - zakończył Edward Miszczak.

Anna Cieślak o małżeństwie z Edwardem Miszczakiem: Edward jest pięknym człowiekiem, którego kocham
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE