Media donoszą, że z Ewą Szykulską jest naprawdę źle. Nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności

i

Autor: AKPA Media donoszą, że z Ewą Szykulską jest naprawdę źle. "Nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności"

Media donoszą, że z Ewą Szykulską jest naprawdę źle. "Nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności"

2022-06-27 11:55

Ewa Szykulska (73 l.) pod koniec ubiegłego roku straciła męża, z którym przeżyła 44 lata. Aktorka bardzo przeżyła śmierć ukochanego, a plotkarskie portale rozpisują się o jej fatalnym stanie, powołując się na relacje osób z jej otoczenia. Znajomi martwią się o nią i donoszą, że z Ewą Szykulską jest naprawdę źle. "Nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności" - czytamy w sieci.

25 grudnia 2021r. zmarł mgr inż. Zbigniew Pernej, ukochany mąż Ewy Szykulskiej. "Przez kilkadziesiąt lat ochraniał mnie miłością. Przy Nim czułam się bezpieczna i potrzebna. Jego pasją była praca. Był człowiekiem codziennej, bezinteresownej pomocy dla nas wszystkich. Jak wytrzymać Twoją nieobecność kochany?" - napisała w jego nekrologu Ewa Szykulska.

Plotkarskie media obiegają właśnie doniesienia dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej, która na swoim blogu Odquchni.pl poinformowała, że Ewa Szykulska jest w głębokiej depresji po śmierci męża. Zgodnie z jej relacją osoby, które odwiedziły aktorkę w domu są przerażone jej fatalnym stanem.

- Ona wciąż jest w totalnej rozsypce. Przyjaciele martwią się o aktorkę, bo zawsze wesoła i pełna optymizmu, nie jest w stanie wykonywać najprostszych czynności. Jej rozpacz po stracie ukochanego nie ma granic. Kiedy mąż przedwcześnie odszedł zawalił się jej cały świat, a życie bez ukochanego męża wydaje jej się nie do zniesieni - czytamy.

Wygląda jednak na to, że Ewa Szykulska stara się walczyć z depresją. Ostatnio była gościem w "Kulisach sławy" TVN, w związku z tym, że przyjęła propozycję roli w nowym serialu "Mój agent". Przyznała, że posiadanie pracy bardzo pomaga jej mniej myśleć o śmierci męża.

- Nie zdążyliśmy się zestarzeć, a to takie miłe, łatwiej się starzeje we dwójkę. W życiu nie poprosiłam go o nic. On zawsze wiedział, że w pewnym momencie powinien być przy mnie. Całe życie był moją podporą. Stał z tyłu i czułam się przy nim bezpiecznie. Wyjście na plan to jest odskocznia, potem wracam do domu i wiem, że go nie ma, ale wszystko staram się robić tak, żeby był ze mnie zadowolony - powiedziała przed kamerami.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl
Skandal na grobie Pawła Królikowskiego. Afera na Powązkach Wojskowych. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE