Modowa wpadka Marcina Hakiela. Trudno tego nie zauważyć

i

Autor: instagram/@marcinhakiel Modowa wpadka Marcina Hakiela. Trudno tego nie zauważyć

Coś poszło nie tak

Modowa wpadka Marcina Hakiela. Trudno tego nie zauważyć

2022-12-28 9:51

Marcin Hakiel (39 l.) dodał nowe zdjęcia, a fani przecierają oczy ze zdumienia. Tancerz najwyraźniej przedobrzył ze stylizacją! Miało być elegancko, tymczasem nie obyło się bez wpadki. Patrzymy na płaszcz Marcina Hakiela - coś tu poszło nie tak...

Od czasu rozstania z Kasią Cichopek Marcin Hakiel stał się obiektem zainteresowania ze strony mediów. Na początku targały nim silne emocje, z czasem jednak tancerz deklarował otwartość na nowe uczucie, ba - mówił nawet, że mógłby zostać tatą po raz trzeci

Ostatecznie serce Hakiela skradła tajemnicza Dominika z Wrocławia. Choć nie pokazuje jej twarzy, tancerz chętnie publikuje zdjęcia z ukochaną w mediach społecznościowych. Tym razem zapozował jednak sam. Fani przecierają oczy ze zdumienia - nie udało mu się uniknąć wpadki.

Marcin Hakiel w eleganckim płaszczu. Ten szczegół zepsuł cały efekt

Na instagramowym profilu Marcina Hakiela, który śledzi niemal 110 tysięcy fanów, pojawiły się pierwsze poświąteczne zdjęcia. Tancerz zapozował do nich solo. 

"Święta, święta i po świętach…????" - napisał Hakiel. Naszą uwagę zwróciła jednak stylizacja tancerza. Postawił on na szary golf oraz beżowy płaszcz. Niestety, wygląda na to, że coś poszło nie tak z rozmiarem tego drugiego... Trudno nie zauważyć przydługich rękawów - ten szczegół nie uszedł uwadze fanów. 

"Ten płaszcz jest za duży?" - czytamy w komentarzach. "Płaszczyk ładny, ale rękawy trochę długie" - zauważa fan. "Płaszcz taki duży, ale elegancko" - delikatnie sygnalizuje internautka. 

Zobacz również: Marcin Hakiel korzysta z usług specjalisty. Tak radzi sobie po rozwodzie

Zgodnie z dostępnymi w sieci wskazówkami rękawy męskiego płaszcza powinny kończyć się na wysokości ok. 1-1,5 cm poniżej przegubu nadgarstka. W tym przypadku są one zdecydowanie dłuższe. Choć płaszcz zdaje się być dobrze skrojony, przydługie rękawy przykuwają uwagę i nie wyglądają najlepiej. 

Myślicie, że przy wyborze następnego płaszcza Marcin Hakiel weźmie sobie do serca uwagi internautów?

Sonda
Obserwujesz Marcina Hakiela w mediach społecznościowych?

Wydajesz sporo na ciuchy?

POSŁUCHAJ i sprawdź, czy popełniasz ten sam błąd!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają