Monika Mrozowska w pracy z MĘŻEM, po pracy z KOCHANKIEM

2012-09-11 15:17

To już jakaś plaga. Niedawno gruchnęła wieść o tym, że Monika Mrozowska (32 l.) i jej mąż Maciej Szaciłło (32 l.) zamierzają się rozwieść po dziewięciu latach małżeństwa. Jednak, o ile w domu nie żyją już razem, o tyle w pracy będą dalej tworzyć zgrany duet. Oboje zamierzają bowiem dalej razem gotować w programie "Dzień Dobry TVN".

- Tak, to prawda. Rozwodzimy się. Powodów nie chcę podawać, to jest moja prywatna sprawa, ale wniosek jeszcze nie wpłynął - potwierdził nasze informacje Szaciłło. W jego głosie można było usłyszeć nutę przygnębienia. Nietrudno się temu dziwić, gdyż jego małżonka afiszuje się ostatnio w stolicy z całkiem nową sympatią. Spotkaliśmy ją ostatnio w jednej z warszawskich restauracji. Wyglądała kwitnąco u boku nowego ukochanego. Przytulankom i całusom nie było wręcz końca.

Jak dowiedział się "Super Express", rozstanie Moniki i Maćka nie będzie jednak kompletne. Oboje postanowili bowiem, że dalej będą gotować na ekranie TVN.

No i jeszcze od czasu do czasu będą się wspólnie zajmować ich córkami - Karolinką (9 l.) i Jagodą (2 l.).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE