Monika Mrozowska została PRZYŁAPANA z NOWYM PARTNEREM?

2012-09-06 16:58
Monika Mrozowska, Jagoda Szaciłło, Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło
Autor: archiwum se.pl Monika Mrozowska i jej mąż Maciej Szaciłło są wegetarianami. Oboje postanowili, że dla ich córki starszej córki Karoliny, która niedługo przyjmie I Komunię Świętą wyprawią rodzinne przyjęcie bez mięsa.

Kilka dni temu na jaw wyszło, że Monika Mrozowska rozwodzi się ze swoim mężem Maciejem Szaciłło. Teraz okazuje się, że powodem rozpadu ich szczęśliwego małżeństwa może być tajemniczy adorator aktorki, z którym ostatnio została przyłapana na randce!

Tygodnik ŻYCIE NA GORĄCO opublikował zdjęcia Moniki Mrozowskiej z tajemniczym mężczyzną. Na fotografiach para nie szczędzi sobie czułości - ona czule szepcze mu coś do ucha, a on całuje ją w ramię! Tych zdjęć trudno nie wiązać ze sprawą, która kilka dni temu wyszła na jaw. Mianowicie, że Monika Mrozowska  rozwodzi się z mężem, a mężczyzna z fotografii zupełnie go nie przypomina! Co podkreśla tygodnik.

- Czyżby małżeńska randka? Pudło. Tajemniczy mężczyzna zupełnie nie przypomina męża aktorki, Macieja Szaciłło - czytamy w gazecie.

Co na to sama Monika? Poproszona przez tygodnik o komentarz, odpowiedziała: - To musi być jakieś nieporozumienie. Nie będę tego komentować.

Co o tym sądzicie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE