Córka Moniki Mrozowskiej zdaje maturę. Znana mama wstawiła urocze zdjęcia z pociechą

2022-05-04 13:39
Monika Mrozowska
Autor: AKPA

W środę (04.05) w całej Polsce odbył się egzamin maturalny z języka polskiego. Wśród tegorocznych maturzystów znalazła się córka Moniki Mrozowskiej (42 l.) - Karoliny Szaciłło. Gwiazda "Rodziny zastępczej" pochwaliła się w mediach społecznościowych uroczymi zdjęciami z pociechą, przy okazji życząc jej powodzenia na maturze.

Monika Mrozowska dała się poznać szerszej publiczności, grając Majkę w kultowym serialu "Rodzina zastępcza". Obecnie celebrytka nie pracuje już jako aktorka. Na co dzień aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie reklamuje różne produkty oraz dzieli się chwilami z prywatnego życia. Mrozowska jest mamą czwórki dzieci. Jej najstarsza córka jest już pełnoletnia i w tym roku przystępuje do matury.  Karolina ma za sobą pierwszy egzamin - z języka polskiego. Zestresowana mama postanowiła publicznie wesprzeć nastolatkę przed tak ważnym wydarzeniem w jej życiu. Wstawiła na Instagram urocze zdjęcia z sesji zdjęciowej z córką.

Monika Mrozowska życzy córce powodzenia na maturze

Gwiazda "Rodziny zastępczej" już w styczniu ogłosiła, że jej córka za kilka miesięcy przystąpi do egzaminu dojrzałości. Monika Mrozowska relacjonowała wówczas przygotowania do studniówki córki. Dziś, z okazji przystąpienia pociechy do pierwszego egzaminu maturalnego, aktorka podzieliła się na Instagramie uroczą sesją zdjęciową z Karoliną. W opisie posta życzyła jej powodzenia na maturze.

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21
Sonda
Obserwujesz Monikę Mrozowską na Instagramie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE