Niesamowity widok

Zaniemówiliśmy, gdy zobaczyliśmy stopy i nogi Moniki Richardson! "Oddychajcie" [Zdjęcia]

2023-06-22 13:18

Monika Richardson wie, jak wzbudzić zainteresowanie. Mimo że była żona Zbigniewa Zamachowskiego lata największej sławy ma już za sobą, widzowie nadal ją kochają. Była gwiazda TVP umiejętnie zwraca na siebie uwagę, co doceniają użytkownicy Instagrama. Teraz zaniemówiliśmy, bo zobaczyliśmy stopy i nogi Moniki Richardson. Zamieściła przy tym oryginalny wpis.

Monika Richardson w zeszłym roku skończyła 50 lat, ale figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Była żona Zbigniewa Zamachowskiego nie stroni od wysiłku fizycznego i efekty są powalające. Tym razem dawna gwiazda TVP pochwaliła się swoimi zgrabnymi długimi nogami. Zaprezentowała także swoje stopy z umalowanymi odważnym kolorem paznokciami. Aż zaniemówiliśmy z wrażenia. Zdjęcie powstało przy okazji osobliwie wyglądających wygibasów Moniki Richardson. Tekst do fotki jest jednocześnie wyznaniem i poradą. - Pozdrowienia czwartkowe dla Was. Lubię ten moment dnia - wtedy wszystko zyskuje połączenie. Wszystko jest całością, nawet jeśli wciąż jestem w pidżamie… Potem znowu rozpada się na kawałki, ale ten moment jedności jest moim ulubionym. Oddychajcie. Wasza M. - napisała nieco tajemniczo Monika Richardson. 

Była prowadząca programy "Europa da się lubić" i "Pytanie na śniadanie" ostatnio udzieliła szczerego wywiadu w programie "Strip Talk z gwiazdami", w którym poruszone zostały bardzo trudne dla niej tematy. Monika Richardson mówiła m.in. o bracie, który był martwy, gdy został znaleziony w swoim mieszkaniu. Z policyjnego raportu wynika, że bezpośrednią przyczyną jego śmierci było zatrucie narkotykami oraz alkoholem! Była gwiazda TVP wylała też kubeł zimnej wody na Macieja Kurzajewskiego, twierdząc, że jest on "plastikowy".  Z kolei w rozmowie z serwisem Newseria Life Monika Richardson samokrytycznie przyznała, że jest "finansową idiotką". - Nawet lata edukacji i jakaś tam umiejętność liczenia nic mi nie pomogły. Jestem niezwykle rozrzutna i kompletnie nie umiem oszczędzać. Pieniądze są po to, żeby je natychmiast wydawać, tak jakby mnie parzyły w ręce - zdradziła prezenterka.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia nóg i stóp Moniki Richardson

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Monika Richardson