Zamachowski musiał wyprowadzić się z domu

i

Autor: redakcja Aktor jest chory na Covid-19

Zbigniew Zamachowski jest poważnie chory! Wyprowadził się z domu. Tylko u nas szczegóły!

2021-02-12 6:00

Monika (49 l.) i Zbigniew (60 l.) Zamachowscy zostali rozdzieleni. Jak dowiedział się "Super Express", wielki aktor zmaga się z chorobą, a jego stan jest bardzo poważny. Gwiazdor zamieszkał w swojej kawalerce, ale troskliwa żona robi wszystko, by wspierać go w chorobie. Szczegóły tylko u nas!

Czujne oczy internautów wyśledziły, że Monika ostatnio wszędzie pojawia się bez Zbyszka. W dodatku od kilku dni nie widać go w ich wspólnym mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu. Okazuje się, że wszystkiemu winny jest koronawirus, którym zakaził się aktor. Jak udało nam się dowiedzieć, stan artysty jest bardzo poważny. Ma 39-stopniową gorączkę. Na szczęście nie wymaga hospitalizacji. By nie narażać rodziny na zakażenie, postanowił zaszyć się w swoim mieszkanku, które na co dzień służy mu za biuro. To mała, ale przytulna kawalerka. Aktor czasami ucieka tam, by pracować, przygotowywać się do roli czy posłuchać ulubionych płyt.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Młynarska to ukrywała. Przez ciężką chorobę wyprowadziła się z Polski. Wstrząsające szczegóły

Ukochana żona stara się jak może, by pomóc mężowi przetrwać chorobę. Codziennie zawozi mu czyste ubrania i obiady, które zmuszona jest zostawiać przed drzwiami. Zamachowski cierpi w samotności, a Monice serce się kraje. Chciałaby w końcu zobaczyć i przytulić męża.

– Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia – mówi nam Zamachowska.

NIE PRZEGAP: Tylko u nas! Ujawniamy, za co Anna Mucha wyleciała z TVP. Nie uwierzycie, jaki jest powód

W tym tygodniu popularna dziennikarka sama zgłosiła się na test. Na szczęście okazał się negatywny.

Szybkiego powrotu do zdrowia, panie Zbyszku!

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZEJ GALERII:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE