Cisza przed burzą

Mowę odbiera po tym, co zrobiła Agnieszka Woźniak-Starak tuż przed zwolnieniem z "Dzień Dobry TVN". Zachował się dowód

2023-06-23 9:48

Agnieszka Woźniak-Starak padła ofiarą czystek w "Dzień Dobry TVN". Dla popularnej prezenterki to musiał być straszny cios, bo w śniadaniówce czuła się jak ryba w wodzie. Fani wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak w trudnym momencie, szczególnie, że gwiazda TVN raczej nie spodziewała się takiej hiobowej wieści. Mowę odbiera na to, co zrobiła Agnieszka Woźniak-Starak tuż przed zwolnieniem z "Dzień Dobry TVN". Zachował się dowód, który doskonale obrazuje sytuację.

Czystki w "Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak do pracy podchodziła z pasją

Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme kończą współpracę z "Dzień Dobry TVN. To wiadomość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Roszady w TVN są szczególnie bolesne dla Agnieszki Woźniak-Starak, która na telewizji śniadaniowej zjadła zęby, a do swojej pracy podchodziła z niezwykłą pasją. Niedawno nawet tuż przed wejściem na antenę przeżyła chwile grozy, gdy jeden z kolegów poinformował ją, że kosz spadł na jej samochód. Na szczęście szybko okazało się, że wiadomość jest mocno podkoloryzowana. Z kolei kilka dni później doszło do niezręcznej sytuacji już w samym programie "Dzień Dobry TVN, gdy Agnieszka Woźniak-Starak oceniła komentarz Marcina Prokopa jako "seksistowski". Wygląda na to, że dziennikarka absolutnie nie spodziewała się zwolnienia ze śniadaniówki.  Dzień przed ogłoszeniem decyzji zamieściła bowiem wymowny wpis na Instagramie. 

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniał się biust Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak prze zwolnieniem pędziła do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak wrzuciła do sieci zdjęcie zrobione w warszawskim Śródmieściu z podpisem: "Pędzę do pracy". Na twarzy prezenterki malował się - raczej nie zwiastujący problemów - uśmiech. Wszystko wskazuje na to, że była to cisza przed burzą, Na szczęście w trudnych momentach Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wiernych fanów. - Agnieszko…jak się dowiedziałem, że nie będziesz już prowadziła DDTVN, aż mi łzy poleciały… Byłaś i jesteś profesjonalistką, wyjątkową osobą w świecie dziennikarzy. Dziękuje Ci, że pięknie zaczynałem z Tobą dzień przed TV! Mam nadzieję, że to czas na nowe lepsze doświadczenie, na które ogromnie zasługujesz. Ściskam najmocniej i dziękuje raz jeszcze za wszystko - napisał jeden z nich.

Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?
Listen on Spreaker.