Mrozowska na zdjęciu z byłym mężem, jego żoną i piątką dzieci

i

Autor: AKPA/Baranowski

Nie zawsze było kolorowo

Mrozowska na zdjęciu z byłym mężem, jego żoną i piątką dzieci. Jak dogaduje się ich patchworkowa rodzina?

2022-12-04 9:45

Monika Mrozowska (42 l.) doczekała się czwórki dzieci z trzema mężczyznami. Obecnie kobieta ma dobre relacje z byłym mężem ojcem jej dwóch córek oraz jego żoną, Karoliną. W ich patchworkowej rodzinie nie zawsze było jednak kolorowo. Opowiedziała o tym w rozmowie z Karoliną Szaciłło.

Monika Mrozowska to aktorka, której ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła rola Majki Kwiatkowskiej w "Rodzinie zastępczej". Kobieta grała w tym serialu od 1999 do 2009 roku, czyli przez 10 lat! Poza tym widzowie mogli zobaczyć ją w wielu innych polskich produkcjach, m.in. "Klanie" czy "Na dobre i na złe", "Sprawiedliwych". Obecnie aktorka nie pojawia się już na ekranie. O Mrozowskiej często mówi się w kontekście jej skomplikowanej sytuacji rodzinnej. Kobieta doczekała się czwórki dzieci z trzema mężczyznami. W latach 2003-2012 była żoną Maciej Szaciłło z którym ma dwie córki: Karolinę (19 l.) i Jagodę (12 l.). Od 2012 do 2018 roku była związana Sebastianem który jest ojcem jej syna, Józefa (8 l.). W latach 2019-2021 spotykała się z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym ma syna, Lucjana (rok).

Monika Mrozowska w rozmowie z obecną żoną swojego byłego męża. Jakie relacje ma ich patchworkowa rodzina?

Wczoraj, 3 grudnia, Mrozowska zorganizowała instagramowego live'a, w którym rozmawiała z obecną żoną swojego byłego męża, Karoliną. Para doczekała się dwójki dzieci: Filipa (rok) i Janka ( 7 l.). Mrozowska wyznała, że to ona wyciągnęła rękę do Karoliny i wychodziła z różnymi inicjatywami, ale spotykała się z oporem. Było jej przykro z tego powodu.

- Nie mogę powiedzieć, że mi nie było przykro kiedy ja wychodziłam z tą inicjatywą, żebyśmy zrobili coś wspólnie, a z twojej strony słyszałam, że nie jest to najlepszy moment, ale za każdym razem myślałam sobie, że okej, nic na siłę - powiedziała.

Obecnie Mrozowska ma bardzo dobry kontakt z obecną żoną swojego byłego męża. Karolinę bardzo polubiły również córki Moniki i Macieja. Zbudowanie takiej relacji w patchworkowej rodzinie zajęło im jednak kilka lat i wymagało dużo wysiłku. Nie zawsze było kolorowo.

- To są lata pracy. Ale tyle niesie to ze sobą korzyści, że warto włożyć ten wysiłek. Przede wszystkim "gadamy" ze sobą nawet, jak mamy odmienne zdania. Nie zawsze jest różowo, ale zawsze warto chociaż próbować - podsumowała Mrozowska.

Na instagramie aktorki pojawiło się również zdjęcie, na którym pozuje ze swoimi dwoma córkami i synem, byłym mężem, jego obecną żoną oraz ich dwoma synami. 

Sonda
Obserwujesz Monikę Mrozowską na Instagramie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają