Muzyczne gwiazdy w sobotnim The Voice of Poland. Wiemy, kto zaśpiewa!

i

Autor: Sylwia Księżopolska

To już ćwierćfinał!

Muzyczne gwiazdy w sobotnim "The Voice of Poland". Wiemy, kto zaśpiewa!

2022-11-04 7:30

Przed nami ćwierćfinał 13. edycji „The Voice of Poland”. Na scenie wystąpi troje zawodników z drużyny każdego trenera. Jedna osoba z największą liczbą głosów widzów przejdzie do kolejnego odcinka, a drugą, która awansuje do półfinału programu, wybiorą trenerzy - Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Już w sobotę na widzów czeka moc muzycznych wrażeń!

W drugim odcinku na żywo 13. edycji muzycznego show na scenie wystąpią Bartek Deryło, Seibert, Ignacy oraz Nico Santos!

Przed nami ćwierćfinał 13. edycji „The Voice of Poland”. Na scenie wystąpi troje zawodników z drużyny każdego trenera. Jedna osoba z największą liczbą głosów widzów przejdzie do kolejnego odcinka, a drugą, która awansuje do półfinału programu, wybiorą trenerzy - Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. 

Na scenie talent show oprócz uczestników walczących o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz kontraktu płytowego, zobaczymy także muzyczne gwiazdy. W sobotni wieczór widzowie show będą mogli posłuchać najnowszego singla Bartka Deryło, półfinalisty 10. edycji „The Voice of Poland”. 

Cieszę się, że wracam na scenę „The Voice of Poland”, bo ten program otworzył mi drzwi do realizacji muzycznych marzeń. Na szczęście tym razem nie będę poddany oficjalnej ocenie trenerów więc na scenie wystąpię z większym luzem (śmiech). No i najważniejsze - będzie to telewizyjna premiera mojego najnowszego singla - mówi Bartek Deryło, który zaśpiewa utwór „Okręt”. Premiera piosenki i klipu młodego artysty będzie miała miejsce już w najbliższy piątek na oficjalnym kanale Bartka na YouTube oraz we wszystkich serwisach streamingowych.

Kolejnym wokalistą, który wystąpi podczas drugiego odcinka na żywo, będzie finalista 10. edycji „The Voice of Poland” Tadeusz Seibert z singlem „KameleON”. Co ciekawe, muzykowi na scenie towarzyszyć będzie trener talent show Dwójki Tomson oraz Jarecki - obaj artyści wystąpili gościnnie w utworze Seiberta.

Jak wiecie lubię nadawać rzeczom znaczenie, a swoim piosenkom szczególnie. W przypadku „KameleONa” dodatkowo postanowiłem podkręcić jego charakter na mocny, żywiołowy, porywczy. Ekstremalnie rockowe głosy chłopaków Tomsona i Jareckiego zrobiły to najlepiej! Panowie, wielkie dzięki za tę przygodę i muzyczną energię - mówi o swoim najnowszym singlu Seibert.

Ignacy Błażejowski, ćwierćfinalista 11. edycji „The Voice of Poland” to kolejna muzyczna gwiazda, którą widzowie będą mogli zobaczyć i usłyszeć w sobotni wieczór. Nastolatek zaprezentuje na scenie swój przebój „Czekam na znak”. Utwór, którego premiera odbyła się kilkanaście tygodni temu, cieszy się wielkim zainteresowaniem słuchaczy. Na jednym z serwisów streamingowych utwór Ignacego odtworzono już prawie dwa miliony razy!

Ostatnim, ale nie mniej ważnym wokalistą, który zaśpiewa w sobotę będzie Nico Santos znany z przebojów m.in.: „Rooftop” oraz „One Day”. Niemiecki piosenkarz może pochwalić się 15 złotymi i 20 platynowymi płytami, które pokochali słuchacze w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Australii, w Meksyku i w Hiszpanii. Warto dodać, że artysta był także trenerem w niemieckiej edycji programu „The Voice”. Na polskiej scenie Nico Santos zaśpiewa dwa utwory.

Drugi odcinek na żywo 13. edycji „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę 5 listopada o godzinie 20:00 w TVP2. Widzów czeka wiele emocji!

Jak Lanberry wypadła w tej edycji jako trenerka? Wokalistka i autorka piosenek Viki Gabor i Dawida Kwiatkowskiego debiutowała w show "The Voice of Poland". Zobaczcie, jak ocenili ją uczestnicy w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Oglądasz "The Voice of Poland"?
The Voice of Poland - największe odkrycia 13. edycji programu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany