Tylko u nas!

Nagrali, jak Wojciech Mann chodzi przy balkoniku. Smutny widok. Mamy WIDEO

2023-06-07 5:00

Wojciech Mann (75 l.) od kilku lat jest bardzo rzadko widywany. Jego najnowsze zdjęcia wywołały więc sensację. Okazało się, że dziennikarz nie może sam chodzić i porusza się przy pomocy balkonika. W takim stanie pojawił się na premierze książki o Korze, którą prowadził. Zobaczcie nagranie z imprezy. Widać na nich, jak Wojciech Mann przybył na miejsce i próbuje samodzielnie dotrzeć na scenę.

Wojciech Mann to ikona polskiej telewizji. Przez lata razem z Krzysztofem Materną rozbawiał widzów w show "MdM", a później stał się gospodarzem kultowej "Szansy na sukces". Bez niego program nie jest już taki sam. W 2014 roku Mann został jurorem show TVP2 "Superstarcie". Wtedy wyszło na jaw, że zaczął mieć problemy z chodzeniem. Na plan wprowadzały go bowiem aż trzy osoby. Zawsze potrzebował asysty. ZOBACZ: Wojciech Mann poważnie CHORY! Dziennikarzowi grozi kalectwo

Wojciech Mann nie może sam chodzić

Od lat nie pojawiał się w telewizji. Wojciech Mann prowadzi swoją audycję radiową. Dawno więc nie pokazywał się światu. W poniedziałek dziennikarz prowadził spotkanie z okazji premiery nowej książki na temat Kory, z którą serdecznie się przyjaźnił. Gdy zjawił się na miejscu, niektórzy przecierali oczy ze zdumienia. Okazało się, że Wojciech Mann schudł kilkadziesiąt kilogramów. Niestety, wyszło też na jaw, że gwiazdor porusza się przy pomocy balkonika.

Skontaktowaliśmy się z dziennikarzem. W jego imieniu na temat stanu zdrowia wypowiedział się syn. PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ: Wojciech Mann schudł kilkadziesiąt kilogramów. Chodzi przy PRZY BALKONIKU! Syn komentuje jego stan zdrowia [TYLKO U NAS]

Na nagraniu z premiery książki widać, że organizatorzy starają się otoczyć przybyłego na miejsce dziennikarza opieką. On jednak stara się radzić sobie sam. Chodzi powoli, ale widać, że jest mu o wiele łatwiej niż wtedy, gdy ważył więcej. Podczas spotkania zaś miał dobry humor, a po nim chętnie rozdawał autografy.

Zobaczcie nasze wideo, na którym widać, jak chodzi teraz Wojciech Mann.

Szczupły 75-letni Wojciech Mann porusza się o balkoniku
Sonda
Lubisz Wojciecha Manna?