Nasze niebo - utwór najczęściej wybierany na pierwszy taniec. Kto go wykonuje?

2017-07-06 20:51

Tomasz Tokarz, znany z takich utworów jak "Goń swe marzenia", czy "Młodość", w lutym wypuścił utwór "Nasze Niebo", który natychmiast stał się hitem wielu wesel. Okazuje się, że piosenka wokalisty jest jednym z najczęściej wybieranych utworów na pierwszy taniec weselny.

Artysta bardzo cieszy się z sukcesu swojej dość nowej, bo mającej zaledwie kilka miesięcy piosenki. Tomasz Tokarz dostaje mnóstwo wiadomości z prośbami o podkłady do utworu " Nasze Niebo" lub o mp3 z jego oryginalnym wykonaniem. - Warto było stworzyć tę piosenkę, gdyż dostaje masę wiadomości z podziękowaniami od nowożeńców. Młode Pary szukają czegoś nowego, innego a zarazem bardzo tradycyjnego i klimatycznego. A ten utwór jest niewątpliwie bardzo romantyczny i pełen czułości oraz miłości - mówi "Super Expressowi" wokalista, którego twórczość nieco odbiega od tradycyjnego disco polo, niemniej jednak utożsamia się z tym nurtem.

Posłuchajcie, jak brzmi piosenka, która chwyta za serca młode pary.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE