Bez makijażu

Naturalna Grażyna Szapołowska pokazała się w mocnym zbliżeniu. Internauta: "Mniam, mniam"

2023-09-06 11:54

Grażyna Szapołowska (69 l.) niezmiennie zachwyca urodą i seksapilem. Właśnie podzieliła się z fanami nagraniem, na którym pokazała się w bardzo mocnym zbliżeniu. Mimo upływu lat gwiazda wciąż wygląda apetycznie i kusząco, więc swego dojrzałego piękna nie ukrywa pod makijażem. Internauci prześcigają się w komplementach. Jeden z nich kilkakrotnie wyraził zachwyt - po "ochach" i "achach", padło nawet "mniam, mniam". Czyżby miał chęć schrupać gwiazdę?

Grażyna Szapołowska pokazała się bez makijażu

Grażyna Szapołowska zachwyca już niemal 50 lat i najwyraźniej nie ma zamiaru tego zmieniać. Choć w telewizji pojawia się nieco rzadziej niż przed laty, to znakomicie wykorzystuje możliwości, jakie dają social media, by być w stałym kontakcie z fanami. Robi to w bardzo naturalny, niewymuszony i bezpretensjonalny sposób, wrzucając do sieci fotki i nagrania z codziennego życia. Niezaplanowane i niewyreżyserowane filmiki najwyraźniej bardzo podobają się obserwującym, bo gwiazda zawsze może liczyć na ich gromką reakcję. Dziś rano aktorka przywitała się z fanami, króciutkim nagraniem na którym uśmiecha się do nich i puszcza oczko, a znakomite tło do całości stanowi piosenka Georga Michaela pt. 'Amazing".

Internauci zachwyceni nagraniem Szapołowskiej: "Wdzięk nie zna czasu"

Filmiki czy zdjęcia typu selfie zawsze wymagają mocnego zbliżenia, ale Grażyna Szapołowska się ich nie boi. Chętnie pokazuje się bez makijażu, z przyjemnością eksponując swoją dojrzałość, nawet dodające uroku zmarszczki. Nic dziwnego, że pod nagraniem padło wiele słów zachwytu. Wielu fanów życzyło aktorce pięknego dnia, a jeden z nich wyznał najpierw, że ją kocha, potem zarzucił niezliczoną ilością "ochów", a zakończył soczystym "mniam, mniam". Miejmy nadzieję, że nie planuje schrupać gwiazdy, bo chcielibyśmy mieć jeszcze wiele okazji do podziwiania jej i na ekranach telewizorów i na Instagramie ;).

Polecamy galerię: Grażyna Szapołowska pokazała twarz z bliska

Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!

QUIZ. Beata Tyszkiewicz – wielka dama polskiego kina kończy 85 lat. Co wiesz o gwieździe? Na siódmym pytaniu można polec

Pytanie 1 z 12
Kto był pierwszym mężem Beaty Tyszkiewicz?
Listen on Spreaker.