Nie do wiary, do kogo porównała się ciężarna Dominika Gwit!

i

Autor: AKPA/Piętka

"Musiałam"

Nie do wiary, do kogo porównała się ciężarna Dominika Gwit! Ma do siebie dystans

2022-12-21 16:41

Dominika Gwit-Dunaszewska (34 l.) z niecierpliwością oczekuje na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Kobieta ogłosiła ciążę w sierpniu 2022 roku i od tamtej pory relacjonuje jej przebieg w mediach społecznościowych. Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie, którym pokazała, że ma do siebie olbrzymi dystans!

Dominika Gwit to aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola Kai w "Galeriankach". Widzowie mogli ją również zobaczyć w filmach i serialach telewizyjnych np. "Na dobre i na złe", "Singielce", "Przepisie na życie", "Na Wspólnej" czy "Komisarzu Alexie". Kobieta prowadziła również cykl "Odważ(e)ni" na antenie "Dzień dobry TVN". Prywatnie jest żoną Wojciecha Dunaszewskiego, którego poślubiła w 2018 roku. W sierpniu 2022 roku Gwit ogłosiła w mediach społecznościowych, że po latach starań udało jej się zajść w ciążę. Aktorka od wielu miesięcy relacjonuje swój stan na Instagramie. Nie zdradziła planowanego terminu porodu, ale sądząc po rozmiarze jej ciążowego brzuszka, ten zbliża się wielkimi krokami.

Dominika Gwit porównała się do Obelixa. Fani chwalą jej dystans

Dominika Gwit ma poczucie humoru i dużo dystansu do siebie. Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie, na którym porównała się do… Obelixa, czyli fikcyjnej postaci z komiksów i filmów. Kobieta pozuje z wypiętym brzuchem i trzyma w ramionach kota. Po drugiej stronie widzimy Obelixa w tej samej pozycji, który trzyma swojego psa, Idefixa. W komentarzach posypały się komplementy i wyrazy uznania. Widać, że fani darzą aktorkę wielką sympatią.

- Super foto, zdrówka dla Was,

- Inteligenty człowiek umie się śmiać z samego siebie. Dlatego tak Panią lubię,

- Jesteś niemożliwa, brawa za dystans,

- I tak trzeba. Boskie poczucie humoru,

- Jesteś najlepsza! Kocham Twój dystans! - czytamy.

Zgadzacie się?

Sonda
Czy śledzicie w mediach społecznościowych Dominikę Gwit?
Nasi Partnerzy polecają