"To nie koniec świata". Krystian Wieczorek i Ada Fijał mają romans w nowym serialu

2013-08-16 18:00

Krystian Wieczorek i Ada Fijał razem? W nowym serialu telewizji Polsat "To nie koniec świata" Paweł (Krystian Wieczorek) i Kamila (Ada Fijał) romansują ze sobą w najlepsze. Czy Paweł Anuszkiewicz z "To nie koniec świata" uwiedzie Kamilę?

Paweł Anuszkiewicz (Krystian Wieczorek) z serialu "To nie koniec świata" zawsze dostaje wszystko podane, jak na tacy. Nie ma problemu także w życiu prywatnym. Kobiety po prostu do niego lgną, a Anuszkiewicz nie przywiązuje się do tych, z którymi romansuje i bez skrupułów wykorzystuje swoje kochanki...

>>> Seriale w Polsacie po wakacjach 2013. Jesienna ramówka Polsatu - "Hotel 52" i nowe seriale: "To nie koniec świata", "2XL", "Czyja wina?", "Ślubna gorączka"

Kolejną ofiarą warszawskiego kobieciarza jest rudowłosa piękność. Prawniczka Kamila (Ada Fijał) nie ma pojęcia, że miłe chwile biznesmen spędza również w towarzystwie modelki Nataszy! Czy Anka (Karolina Gorczyca), którą Paweł poznaje po przyjeździe do Białej Podlaskiej da się nabrać na jego urok?

>>> "To nie koniec świata". Krystian Wieczorek zakochany w sobie, ale tylko w serialu

Wygląda na to, że dziewczyna z Podlasia nie będzie wierzyć w słodkie słówka Pawła, który pojawił się znikąd tylko po to, aby sprzedać odziedziczony dom dziadka. Już przy zapoznaniu okazuje się, że Paweł i Anka będą musieli walczyć o majątek!

>>> Nowy serial "To nie koniec świata" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o "To nie koniec świata"? Polub nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE