Nie uwierzycie, jak dziś wygląda syn Jacka Borkowskiego!

i

Autor: AKPA

Nie uwierzycie, jak dziś wygląda syn Jacka Borkowskiego! 19-letni Jacek junior zmienił się nie do poznania

2022-06-10 13:31

Jacek Borkowski (63 l.) to aktor filmowy i teatralny oraz wokalista. Gwiazdor "Klanu" był trzykrotnie żonaty i doczekał się trójki dzieci: Karoliny (39 l.), Jacka (19 l.) i Magdy (16 l.). Jacek Borkowski junior bardzo wydoroślał i zmienił się na przestrzeni lat. Jest teraz młodym, przystojnym mężczyzną! Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia w naszej galerii.

Jacek Borkowski to aktor filmowy i teatralny, któremu największą rozpoznawalność przyniosła rola Piotra Rafalskiego z "Klanu". Poza tym widzowie mogą kojarzyć go z "Na Wspólnej", "Ojca Mateusza", "Pierwszej miłości" czy "Świata według Kiepskich". Borkowski był żonaty trzy razy i doczekał się trójki dzieci: Karoliny (39 l.) z drugą żoną, Katarzyną Borkowską oraz Jacka (19 l.) i Magdy (16 l.) z trzecią żoną, Magdaleną Gotowiecką.

Jacek Borkowski junior jest ukochanym synem aktora. Chłopak niedawno zdał maturę. Jakiś czas temu Borkowski senior wyznał w rozmowie z Pomponikiem, że młody Jacek złożył papiery na Akademię Teatralną w Warszawie, ale nie Wydział Aktorski, tylko Wiedzy o Teatrze. Ojciec, choć sam ukończył tę uczelnię, nie był z tego powodu zachwycony:

- To nie jest łatwa sytuacja. To trudny i niepewny zawód, zwłaszcza w tych czasach. Ostatecznie jednak on sam podejmie decyzję - powiedział w tej samej rozmowie. 

Jak dowiedział się tygodnik "Na żywo", młody Borkowski obecnie studiuje dziennikarstwo i medioznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. To również wynika z jego profilu na Facebooku.

- Odetchnąłem z ulgą. To stabilny zawód, mój huśta mnie emocjonalnie przez całe życie. Zapadam się i skaczę w górę - powiedział ojciec.

Podobno jego przyrodnia siostra, Karolina, zaproponowała mu pracę w swojej agencji PR.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmienił się Jacek Borkowski junior! Mamy aktualne zdjęcia 19-latka.

Koncert życzeń Jacka Borkowskiego. Pozdrawia czytelników "Super Expressu"
Sonda
Czy Jacek Borkowski junior jest podobny do Jacka Borkowskiego seniora?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE