Paulina Koziejowska, Jacek Borkowski

i

Autor: instagram, AKPA

Jacek Borkowski wściekły na swoją byłą! Komentuje jej związek z Orłosiem. Mocne słowa. TYLKO U NAS

2022-02-10 17:08

Maciej Orłoś (62 l.) po odejściu od trzeciej żony układa sobie życie u boku pięknej prezenterki telewizyjnej Pauliny Koziejowskiej (40 l.). Pod koniec 2018 r. była ona związana z Jackiem Borkowskim (63 l.). Gwiazdor „Klanu” wściekł się, gdy usłyszał jej imię. Jacek Borkowski podniesionym głosem mówi „Super Expressowi”, że nie będzie trzymał kciuków za jej nowy związek!

Kilka dni temu jako pierwsi poinformowaliśmy, że Maciej Orłoś rozwodzi się z trzecią żoną, Joanną Twardowską (54 l.). Już kilka miesięcy temu wyprowadził się z domu. A teraz gruchnęła wiadomość, że dziennikarz znów jest zakochany. Jego wybranką jest prezenterka Paulina Koziejowska. Wcześniej związana była m.in. z Jackiem Borkowskim.

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski byli parą tylko przez trzy miesiące, ale zdążyli w tym czasie odwiedzić programy telewizyjne, by opowiedzieć o swojej miłości oraz dzielącej ich różnicy wieku. Rozstali się z klasą.

– Nie ma winy ani mojej, ani jego. Stwierdziliśmy, że do siebie nie pasujemy. Dużo nas łączy, ale też dużo różni – wyjaśniła wtedy Paulina w rozmowie z „Super Expressem”.

Podobno ich drogi rozeszły się, bo prezenterka nie była gotowa na to, aby poświęcać karierę na rzecz domowego ogniska i posiadania dzieci. Zobacz: Koziejowska nie chciała tego robić dla Borkowskiego. Kulisy rozstania

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś są parą. Jacek Borkowski komentuje

Wtedy Jacek Borkowski mówił o Paulinie dobrze, ale już dziś... nie chce o niej słyszeć. Gwiazdor „Klanu” był wściekły, gdy zapytaliśmy go o byłą partnerkę i jej nowy związek – z Maciejem Orłosiem.

– Szczerze mówiąc, nic o tym nie wiem i niewiele mnie to obchodzi – powiedział nam aktor, po czym wymownie i głośno się roześmiał.

Zapytaliśmy też, czy trzyma kciuki za Koziejowską i jej nową relację.

– W ogóle nie trzymam. Proszę mnie o to nie pytać. W ogóle mnie to nie interesuje! – wściekł się Jacek Borkowski.

Czyżby jednak Paulina Koziejowska zaszła mu za skórę? A może to po prostu zazdrość?

Sonda
Do kogo bardziej pasowała Paulina Koziejowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE